Відео

Змішувач для кухні Rozzy Jenori RBZ077-8V Boss

В наявності
1 шт — відправимо протягом 2 днів
10 шт — відправимо протягом 5 днів
675 грн.
Помилка в номері телефону
Це обов'язкове поле
Виникла проблема. Оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Дякуємо за замовлення. Найближчим часом ми зателефонуємо вам на номер
Код товару: 10195316
Змішувач для кухні
Виробник: Rozzy Jenori
Серія: Boss
Колір: Хром
Тип управління: Одноважільний
Артикул виробника: RBZ077-8V
Країна реєстрації бренду: Україна
SKU: rozzy-jenori-rbz077-8v
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися

Загальна інформація

Змішувач для кухні Rozzy Jenori RBZ077-8V з серії Boss — надійний і стильний виріб. Для виробництва сантехвиробів та аксесуарів Rozzy Jenori використовуються лише високоякісні матеріали, котрі забезпечують їхню довговічність і простоту у догляді.

Rozzy Jenori встановлює дуже високі стандарти якості у виробництві. Передові технології забезпечують плавність і легкість у використанні сантехніки та аксесуарів цього бренда.

Змішувач для кухні Rozzy Jenori RBZ077-8V з серії Boss виробництва компанії Rozzy Jenori у кольорі "хром" має привабливий вигляд, що відповідає основним світовим тенденціям дизайну.

Тип управління Rozzy Jenori RBZ077-8V — одноважільний. Він є одним з найпопулярніших на ринку, оскільки дуже простий у догляді і в ньому практично немає елементів, які схильні до частих поломок. Величезним плюсом буде і те, що при необхідності, змішувач для кухні розбирається і ремонтується без складнощів. І для цього не потрібно викликати професійного сантехніка.

Додаткова інформація

Цей товар також може мати назву: BOSS Смеситель для кухни однорычажный, крупный, ручка сбоку, хром 40мм, BOSS смеситель для кухни однорычажный, крупный, ручка сбоку, хром 40мм, 24323 .

Інші назви товару Rozzy Jenori RBZ077-8V Boss

BOSS Смеситель для кухни однорычажный, крупный, ручка сбоку, хром 40мм. BOSS смеситель для кухни однорычажный, крупный, ручка сбоку, хром 40мм. 24323.