Світильники Ideal Lux

Ideal Lux
  • Назва: Ideal Lux
  • Спеціалізація: Виробництво світильників, ламп та аксесуарів
  • Рік заснування: 1974
  • Країна реєстрації бренду: Італія
  • Офіційний сайт: www.ideal-lux.com

Ideal Lux — це італійський бренд світильників, заснований в 1974 році. Компанія Ідеал Люкс з'явилася як ініціатива, рухома розробкою відмінних продуктів, доступних для широкого кола користувачів. Цієї мети компанія дотримується до цих пір.

Ideal Lux прагне об'єднати в одному бренді найрізноманітніші стилі, що відповідають тенденціям в різних регіонах: від класичних світильників до сучасних і декоративних, від зовнішніх садово-паркових світильників до технічного освітлення.

На чолі всіх процесів в компанії увага до людей. Ideal Lux прислухається до своїх клієнтів, постійно намагаючись краще зрозуміти їх потреби, щоб реагувати не тільки на функціональність, а й перш за все на стиль життя. Присутність на п'яти континентах дає компанії широке бачення, яке впливає на спосіб мислення і фахівців компанії в щоденній роботі.

Каталог товарів Ideal Lux

Історія Ideal Lux

1969

Джован Баттіста Страно починає виробляти і продавати люстри. Це виходить майже випадково. Він перетворює в готовий продукт партію товарів з муранського скла, куплену на аукціоні.

1971

Працюючи під назвою Linea Esse разом зі своїм братом, він розвиває клієнтську базу, яка в основному складається з оптовиків на території Італії. Це дозволяє поєднувати ремісничу специфіку з необхідністю масового виробництва.

1974

Linea Esse змінює ім'я на Ideal Lux, яке звучить як міжнародний бренд, котрий власники планують розвивати за кордоном.

1976

Ideal Lux бере участь в міланській виставці, де вперше взаємодіє з іноземними клієнтами. Це дозволяє зміцнити співпрацю з клієнтами з Саудівської Аравії.

1990

Війна в Перській затоці гальмує арабський ринок, змушуючи Ідеал Люкс більше уваги приділити європейському ринку. Зокрема, розвиваються відносини з Німеччиною, Францією, Англією і Східною Європою.

2007

Відкриття першого брендового магазину для прямого продажу в Мирано.

2008

Розширення мережі продажів в Італії і за кордоном. Також вперше в асортименті Ideal Lux з'являється зовнішнє освітлення.

2009

Створення нових відділів в організації, в тому числі IT-відділу.

2010

Публікація сайту компанії.

2012

Запуск B2B-системи для більш якісної роботи з оптовими клієнтами. Каталог Ideal Lux перевищив 1000 найменувань.

2013

Перша участь у виставці Maison & Object в Парижі.

2014

Початок роботи нового складу.

2018

Каталог Ideal Lux перевищив 2000 найменувань. У компанії працює 74 співробітника.

Хіти продажу Ideal Lux