Світильники Feron

Feron
  • Назва: Feron
  • Спеціалізація: Виробництво світильників, ламп та аксесуарів
  • Рік заснування: 1998
  • Країна реєстрації бренду: Україна

Feron — один з найбільших дистриб'юторів світлотехнічної продукції в Україні. Компанія заснована в 2004 році. В асортименті світильників і ламп Ферон 46 товарних груп і кілька тисяч товарних позицій. Це покриває всі функціональні потреби при проектуванні сучасного освітлення в комерційних, промислових і житлових об'єктах. Feron - це світлодіодні лампи та світильники, вуличне і архітектурне освітлення, електротовари і комплектуючі.

PDF-каталоги Feron

За більш ніж 10 років розвитку компанія отримали фундаментальну експертизу в сфері сучасних освітлювальних технологій, створила власну лабораторію при виробництві, організувала систему логістики, сформувала дистриб'юторську мережу і мережу власних представництв у всіх регіонах України. Так що можна з упевненістю сказати, що Feron — це бренд, який присутній в кожному населеному пункті України.

Місія компанії Feron — розвивати український ринок світлотехніки, втілюючи новітні технології енергозберігаючого та екологічного освітлення.

У світильниках і лампах Ферон об'єдналися економія, екологія та сучасні технології. А асортимент бренду здатний втілити будь-які ідеї та відповідати найвищим вимогам. Фундамент, на якому будується розвиток бренду — це гарантійна підтримка та відповідальність у дотриманні всіх умов виробництва.

Каталог товарів Feron

Хіти продажу Feron