Світильники та лампи Horoz Electric

Horoz Electric
  • Назва: Horoz Electric
  • Спеціалізація: Виробництво світильників, ламп та електроустаткування
  • Рік заснування: 2007
  • Країна реєстрації бренду: Туреччина
  • Офіційний сайт: horozelektrik.com

Horoz Electric — великий турецький виробник світлодіодного та електроустаткування, який за 30 років існування зміг зайняти важливе місце не лише на внутрішньому ринку, але і заявити про себе як про надійного экспортера. Компанія прагне до подальшого просування бренду на міжнародні ринки. Так, в 2000 році представництво Хороз Електрик з'явилося і в Україні.

Товари Horoz універсальні, їх застосовують як удома, так і в офісних приміщеннях, на промислових об'єктах. У деяких серіях декоративних світильників відчуваються ледве вловимі турецькі мотиви, що додає екзотики.

Horoz Electric — компанія-інноватор. Концепція автоматизації та гнучкості ґрунтується на логіці безперервного вдосконалення. Оновлення відповідно до світових стандартів, що змінюються, прописане в місії компанії і є однією з основних її цілей.
Особливу увагу компанія приділяє якості продукції. Відповідність міжнародним стандартам підтверджується сертифікатами, які знаходяться у вільному доступі: сертифікати Європейського Союзу CE, українські UKR-SEPRO і директиви RoHS. Це стало можливим завдяки власній лабораторії і команді з накопиченим досвідом.

Співпраця українського представництва Horoz Electric з надійними логістичними компаніями забезпечує безперебійні постачання з центрального складу м.Стамбул. Придбаючи продукцію компанії, покупець отримує і гарантію післяпродажного обслуговування. Хороз Електрик надає гарантію: на світлодіодні лампи залежно від моделі — до 2х років, на світлодіодні світильники, панелі і прожектори — 2 роки.

Каталог товарів Horoz Electric

Хіти продажу Horoz Electric