: Ми працюємо • Ціни, наявність та терміни доставки товару актуальні

Українські виробники

В Україні є чудові компанії, що виробляють світильники та електротехнічну продукцію. Щоб полегшити вам вибір, ми позначили товари українського виробництва відповідним прапорцем на сторінці кожного товару, на сторінках категорій, а також додали у фільтр можливість побачити лише українські товари.

Коли ми кажемо «українське виробництво», то маємо на увазі наявність виробничих потужностей в нашій країні, використання української сировини в процесі виробництва, робочі місця для технічних спеціалістів в Україні тощо. Тобто, не кожен бренд зареєстрований в Україні ми будемо вважати українським.

Список українських виробників на МамаДекор

Agara

Agara

Виробник бетонних і гіпсових світильників, 3D-панелей для стін, бетонних годинників. Заснований в 2000 році.

Atmolight

Atmolight

Бренд було започатковано в 2016 році в Харкові. Мають власне виробництво та виробляють світильники з металу в індустріальному та скандинавському стилі.

Barvanor

Barvanor

Український виробник світильників. Бренд з'явився на основі виробника MyCom.

Imperium Light

Imperium Light

Український виробник освітлення. Заснований в 2009 році.

Kloodi

Kloodi

Український виробник світильників та ламп.

Pikart

Pikart

Виробник спеціалізується на світильниках стилю лофт. Співпрацює з українськими дизайнерами. Фабрика була створена у 2000 році у Львові.

Plank

Plank

Виробник електроустановочних систем з повним циклом виробництва. Єдиний в Україні виробник побутових вимикачів і розеток. Заснована в 2017 році у Києві.

Iterna

Iterna

Виробник світильників з дерева та металу за власним дизайнерськими ескізами.