Videx

Videx

Бренд Videx уперше з'явився на українському ринку в 2004 році. Тоді компанія була вузькоспеціалізованою і випускала лише CD та DVD диски. Наступним етапом розвитку стало виробництво фотопаперу і батарейок.

У 2014 році компанія провела аналіз ринку, і з'ясувалося, що категорія LED-освітлення, що набирало популярність в Україні та світі, наповнене не достатньо. Відекс запустили виробництво LED-ламп, які відповідають ДСТУ і міжнародним стандартам якості. Такі лампи одразу знайшли покупців, тому що економили електрику, працювали до 50 тисяч годин й були безпечними для використання.

Розвиваючи напрям LED-освітлення, Videx значно розширили модельний ряд, розробили технології, що дозволяють прибрати "пульсуючий ефект" і убезпечити продукцію від перегорання через стрибки напруги.

Сьогодні Videx не обмежується виробництвом дисків і ламп. Компанія успішно розвиває такі напрями: світлодіодне освітлення (лампи, прожектори, панелі, вуличне освітлення, торшери і настільні лампи), батарейки і зарядні пристрої до них, IT- продукція (комп'ютерна оргтехніка і аксесуари), диски, електрофурнітура (вимикачі, димери, рамки, розетки).

Каталог товарів Videx

Хіти продажу Videx