Світильники Eglo

Eglo
  • Назва: Eglo
  • Спеціалізація: Виробництво світильників, ламп та аксесуарів
  • Рік заснування: 1969
  • Країна реєстрації бренду: Австрія
  • Офіційний сайт: www.eglo.com

Eglo Leuchten — це сімейна компанія, заснована в самому серці Австрії — регіоні Тіроль. Захоплююче поєднання австрійських традицій і різних культурних впливів з усього світу — основа різноманітного і самобутнього асортименту компанії.

За роки своєї роботи Eglo перетворилася на одного з провідних виробників декоративного освітлення Європи і стала вагомим гравцем на світовому ринку. В останні роки в середньому продається більше 18 мільйонів світильників в 132 країнах світу.

Близько 90% асортименту продукції було розроблено фахівцями компанії. Це забезпечує максимальну незалежність при впровадженні нових продуктових рішень. Виробництво світильників відбувається на трьох власних заводах Eglo — в Угорщині, Китаї та Індії. На кожному етапі виробничого циклу налагоджений високий рівень якості, що гарантує високу конкурентоспроможність бренду Егло.

PDF-каталоги Eglo

Каталог товарів Eglo

У своїй щоденній роботі компанія керується наступними принципами:

  • Eglo створює тренди — завдяки щорічній великій кількості нових моделей і численними патентами Егло є законодавцем моди на масовому ринку.
  • Егло дихає модою і дизайном — постійний обмін інформацією з клієнтами і постачальниками, співпраця з відомими дизайнерами гарантують сучасний дизайн і універсальні функції у всіх світильниках.
  • Eglo цінує простоту — продукти компанії переконують своєю простотою в обігу і зрозумілими інструкціями по установці. Навіщо робити щось складним, якщо є простий спосіб?

Крім бренду Eglo — корпоративного флагмана — до групи компаній входять такі бренди:

  • DECO Licht Projekt — компанія, заснована в 1991 році для розробки індивідуальних проектних рішень освітлення.
  • EDI Light — заснована в 2004 році, концентруючись на постачанні промисловим клієнтам і бюджетним ринкам.

Історія Eglo

Історія компанії починається в 1969 році. Цього року засновник компанії Людвіг Обвізер запускає підприємство EGLO Leuchten. Через 7 років, в 1976 році, відкривається завод з виробництва світильників в місті Pill в австрійському регіоні Tyrol.

Вже до середини 1980-х років Eglo стала одним лідерів на європейському ринку виробництва світильників. Разом з цим компанія починає вихід на нові ринки, і в 1986 році відкриває в Німеччині своє перше іноземне представництво. Процес безперервного розвитку призвів до того, що зараз в світі налічується близько 50 торгових компаній — дистриб'юторів Eglo, велика частина з яких працює з максимальною автономністю.

Сьогодні EGLO є одним з найбільш успішних в світі виробників світильників для житлових приміщень. Цей успіх є найкращим доказом задоволеності клієнтів, і компанія дуже пишається цим фактом.

Дизайн світильників Eglo

При розробці нових світильників дизайнери Eglo твердо тримають руку на пульсі ринку: всі дистриб'ютори компанії по всьому світу постійно надають в австрійський офіс пропозиції та ідеї для нових продуктів. Ці пропозиції оцінюються командою розробників, об'єднуються з власними ідеями Eglo і, нарешті, розробляються, щоб стати товарним продуктом у співпраці з відібраними дизайнерами. Це дозволяє безперервно створювати продукти, затребувані на 60 різних ринках, кожен з яких характеризується своїми особливостями.

Стандарти якості та сервісу

У Eglo пред'являють дуже високі вимоги до якості продукції. Ось чому всі етапи розробки і виробництва — від ідеї продукту до етапу проектування і аж до серійного виробництва — ретельно контролюються в цьому відношенні.

Чудова якість світильників і ламп Егло забезпечує кваліфікований персонал, корпоративна система забезпечення якості і довгострокові і надійні партнерські відносинами з постачальниками.

Швидке реагування на запити, високопродуктивна логістика і підтримка продажів в дочірніх компаніях — важливі будівельні елементи в фундаменті сервісу Егло.

Виробництво Eglo в Угорщині, Китаї та Індії

За роки розвитку компанія побудувала власні виробничі підприємства в Угорщині, Китаї та Індії. У підсумку близько 90% світильників і ламп Eglo виготовляються "власними силами" і під постійним контролем всіх виробничих етапів.

Організація виробництва в цих регіонах дозволила домогтися безкомпромісної якості продукції при збереженні досить низької собівартості.

Фахівці Eglo кажуть: "Ми не аутсорсимо виробництво в Китай. Ми виробляємо в Китаї".

Логістична мережа

Складські простори компанії по всьому світу налічують понад 160000 квадратних метрів. У Європі працюють три центральних склади в Угорщині, Австрії та Нідерландах, а також 16 регіональних складів, що дозволяє забезпечити швидку доставку товару в будь-яку точку.

Мережа з більш ніж 50 торгових представництв Eglo по всьому світу надає клієнтам таку ж якість обслуговування, як центральний офіс компанії в Австрії.

Хіти продажу Eglo