Хто ми є

МамаДекор – приємний магазин товарів для дому

На цій сторінці не буде історій про те, в якому році ми з'явилися, яким довгим і тернистим шляхом йшли і нарешті як стали молодою командою, що динамічно розвивається. Ми вважаємо, що важливіше буде дізнатися, як накопичений за більш ніж 10 років досвід може стати в нагоді всім, хто вирішив прикрасити і наповнити свій дім.

Ми надаємо повну інформацію про товар. Настільки вичерпну, що нас копіює половина конкурентів. Завдяки системі «Енігма» ціни і залишки на сайті оновлюються щодня. Упевнені, що з такою актуальною інформацією вам буде легко знайти все бажане для реалізації своїх ідей. Навіть якщо з'являться питання, вам допоможуть не просто менеджери, а досвідчені консультанти, які порадять освітлення в ванну, прожектор необхідної потужності або сенсорний кран.

Ви завжди знайдете на нашому сайті найсвіжіші новинки товарів для дому. Щоб бути в тренді, ми відвідуємо виставки, презентації, їздимо на фабрики виробників.

Ми – не ефемерна бездушна корпорація. Ми – команда приємних людей, які цінують красу і затишок.

Заощаджуємо ваш час

Є з чого вибрати

Маємо достатній асортимент, щоб більше не витрачати час на пошук товару на інших сайтах.

Легко знайти

За допомогою зручної навігації, фільтрів і пошуку легко знайти бажаний товар. А щоб не втратити товар, можна скористатися списками побажань.

Швидко отримати

Не потрібно довго чекати. Товар навіть з найвіддаленішого складу доставимо протягом 5 днів. Очікування товару не затягне ремонт.