: Ми працюємо • Ціни, наявність та терміни доставки товару актуальні

Електрика Schneider Electric

Schneider Electric

Schneider Electric — французька компанія-виробник широкого спектру товарів для електрифікації та енергопостачання промислових і житлових об'єктів, а також центрів обробки даних.

Компанія Schneider заснована в 1836 році і довгий час була великим машинобудівним і металургійним підприємством. З 1980-х років компанія Шнайдер Електрик стрімко увірвалася в список світових лідерів електротехнічної сфери шляхом поглинання ряду підприємств і брендів, що спеціалізуються на окремих сегментах енергетичного ринку.

Сьогодні Schneider Electric володіє унікальним портфелем технологій і продуктів, максимально перекривають галузь енергопостачання та електрифікації. Компанія є глобальним фахівцем в області управління енергоспоживанням і автоматизації. І вона не припиняє розвиватися завдяки стратегічним придбанням і все більше фокусується на електричній сфері, управлінні енергоспоживанням та інноваційних технологіях.

Schneider Electric є також лідером українського ринку енергопостачання та електрифікації. Для житлового сектора в її асортименті представлені серії розеток і вимикачів, які давно полюбилися українськими покупцями.

Каталог товарів Schneider Electric

Історія Шнайдер Електрик

Історія Schneider почалася в 1836 році, коли Ежен і Адольф Шнедер інвестували кошти в металургійні заводи Creusot і тим самим стали основними гравцями в ливарній і машинобудівній промисловості Франції. Два роки по тому вони створили компанію Schneider & Cie.

З моменту заснування і до середини 20 століття компанія Шнайдер в основному виробляла озброєння. Також фірма займалася виробництвом електровозів, металоконструкцій, чавуну і сталі.

1891

Домігшись величезних успіхів у виробництві озброєння, компанія Schneider виходить на ринок електроенергії, що розвивається.

1919

Шнайдер розширюється в Німеччині та Східній Європі через Європейський промисловий і фінансовий союз.

1949

Після двох Світових воєн компанія прийняла рішення диверсифікуватися. У цей період відбувалася глибока перебудова підприємства на чолі з Чарльзом Шнайдером. Разом з цим компанія почала швидкий вихід на нові ринки, включаючи будівництво та електроенергію.

1975

Schneider придбала Merlin Gerin — одного з лідерів в області електророзподільного обладнання.

1981-1997

З 1980-х років компанія йде від металургійного напрямку і фокусується в основному на електроенергетичній галузі шляхом стратегічних придбань. Змінила назву на Schneider Electric і почала довгий цикл поглинань інших підприємств електротехнічного сектора.

2000-2009

Початок нового століття був періодом органічного зростання і придбань в нових для компанії сегментах ринку: ДБЖ, управління рухом, автоматизація будівель і безпека.

2010-зараз

Schneider Electric ще більше зміцнює свої позиції в області програмного забезпечення, енергоспоживання та інтелектуальних енергосистем.

Компанія Шнайдер Електрик народилася під час першої промислової революції. Через майже 180 років завдяки непохитній самовіддачі, досвіду і об'єднаній силі придбаного бізнесу вона продовжує впроваджувати інновації на всіх рівнях.

Хіти продажу Schneider Electric