Світильники Kanlux

Kanlux

Бренд Kanlux — це приклад компанії, що отримала визнання у світлотехнічній галузі не лише в Польщі, але й в усьому світі. Продукція цього виробника цінується за міцність, точність і сучасний дизайн.

Коли 30 років тому компанія почала працювати під назвою Kania, це було невелике підприємство з великими планами. Незважаючи на роки і визнання в галузі, повсякденна робота в Kanlux як і раніше супроводжується тим же ентузіазмом, теплом та сімейною атмосферою. У бізнесі Kanlux орієнтується в першу чергу на людей, тому піклується про своїх клієнтів і співробітників з рівною відповідальністю, завдяки ним компанія змогла інтенсивно розвиватися і зробити так багато в області світлотехніки.

Продукція Kanlux використовується для освітлення як приватних, так і громадських приміщень. Канлюкс створює лампи, світильники для будинку та вулиці, модульну апаратуру і електромонтажне устаткування.

Сьогодні до складу Канлюкс входить 10 компаній, включаючи Kanlux SA, в Польщі та Європі. У компанії є власна дослідницька лабораторія і логістичний центр. Особливою гордістю Kanlux є Технопарк, один з найпрестижніших реалізованих проектів 2017 року. Сучасний Технопарк в Радзіонково можна назвати мозком компанії, це місце, де люди обмінюються ідеями і шукають нові рішення. Технопарк Kanlux отримав титул "Краща офісна будівля в Європі" у рамках європейського видання International Property Awards 2017-2018 і перший приз в конкурсі "Архітектура року в Сілезькому регіоні" в 2017 році.

Каталог товарів Kanlux

Хіти продажу Kanlux