Світильники Zuma Line

Zuma Line

Zuma Line — молода польська компанія, яка пропонує широкий асортимент інтер'єрного освітлення для дому та офісу: стельові світильники, настільні лампи, бра, торшери, люстри, підвіси, підсвітки картин та дзеркал.

Компанія була заснована в 2011 році, і швидко завоювала серця польських клієнтів завдяки новим рішенням і сміливому поєднанню матеріалів. За 9 років бренд отримав офіційне представництво в Чехії, Україні, Румунії, Словаччини, Великобританії, Італії.

Каталог товарів Zuma Line

Світильники Zuma Line, у першу чергу, відрізняються сучасним дизайном, що інтригує. Завдяки новим елементам традиційні моделі набувають оригінального вигляду, це робить їх доречними як для класичних, так і для модних інтер'єрів.

При створенні світильників найчастіше використовуються такі матеріали, як латунь, хром, нержавіюча сталь, різні види скла й тканин. Процес виробництва всіх моделей контролюється кваліфікованим персоналом з моменту замовлення на заводі до доставки покупцеві.

Zuma Line пропонує більше 1000 моделей світильників. Щороку асортимент поповнюється новими серіями, але є кілька колекцій-візитних карток компанії:

  • Champagne — колекція підвісних світильників з простою класичною лінією і ніжними чашковими плафонами. Легкий і витончений дизайн відмінно впишеться у вітальню та офіс.
  • Crystal — традиційні кришталеві світильники з модерновими металевими плафонами.
  • Perle — це підвісні світильники і бра з тонкими прозорими плафонами у формі краплі води. Їх характерним елементом є білі й золоті кристали внизу. Абажури доступні в золоті і хромі, тобто в теплих, класичних відтінках.
  • Bella — колекція підвісних світильників і бра з традиційними тканинними абажурами. Цікаве поєднання металу і тканини у вишуканому, хромованому стилі. Дизайн, який підійде для салону краси, готелю або спальні.
  • Rea — настільні лампи з простими тканинними плафонами. Їх відрізняє масивна основа з кришталевою обробкою. Практичні і функціональні, вони впишуться у вітальню.
Хіти продажу Zuma Line