: Ми працюємо • Ціни, наявність та терміни доставки товару актуальні

Точкові світильники

Точкове освітлення користується величезним попитом серед споживачів протягом багатьох років. Це пояснюється універсальністю застосування точкових світильників, які можуть замінити основне освітлення в кімнаті, створити акцентне освітлення, стати локальною підсвіткою меблів тощо. Крім того, точкові світильники підходять для будь-яких приміщень, оскільки можна підібрати відповідний вид залежно від технічних характеристик приладу. Щодо джерел світла, то найбільшу популярність отримали світлодіодні точкові світильники, які можна встановлювати в натяжні стелі.

Строк комплектації
 1. 2-5 днів 2098 items
 2. 6-15 днів 622 items
 3. 16-30 днів 204 items
 4. більше 30 днів 2040 items
3D-модель
 1. Є 3D-модель 1156 items
Тип товару
Кількість ламп
Потужність (Вт)
Тип цоколю
Кількість плафонів
Рухливість плафона
 1. Рухомий 1795 items
 2. Нерухомий 2982 items
Форма плафона
Довжина, см
Ширина, см
Висота, см
Колір плафона
Колір основи
Матеріал плафона
Матеріал основи
Ступінь захисту IP
 1. IP20 і вище 6235 items
 2. IP44 і вище 827 items
 3. IP67 і вище 2 items
 4. IP68 2 items
Колірна температура
Спосіб включення
 1. Вимикач на проводі 1 item
 2. Димер на корпусі 11 items
 3. Пульт ДК 4 items
Спосіб живлення
Сумісніть с димером
Бренд
Ціна

Товарів 1-24 з 6248

Популярні Дешеві Дорогі

Основні види точкових світильників і сфера їх застосування

В залежності від монтажу на поверхню розрізняють наступні види точкових світильників:

 • накладні - можуть встановлюватися на будь-яку поверхню і не вимагають попередніх робіт з підготовки поверхні до їх монтажу. Їх основа складається зі спеціальної кріпильної пластини, призначеної для гвинтів;
 • врізні - призначені для монтажу у стелі навісного типу, а саме: натяжні, рейкові і гіпсокартонні. Даний тип точок один з найпопулярніших, тому виробники пропонують користувачам величезний ряд цих моделей, в тому числі і багатою колірною гамою;
 • підвісні.

Сучасні точкові світильники виготовляються з повною відповідністю до норм пожежної безпеки, тому можуть використовуватися на поверхнях будь-якого типу. А моделі з додатковим вологозахистом можна встановлювати у ванній кімнаті.

Конструкція точкових світильників

Точки поділяються на підвиди не тільки за способом монтажу, але і в залежності від конструктивних особливостей, серед яких:

 • точкові світильники з поворотним механізмом - дозволяють змінювати напрямок світлового потоку в потрібну сторону завдяки вбудованому поворотному механізму;
 • неповоротні точки - джерело світла надійно зафіксоване в конструкції світильника, не дозволяючи змінити напрямок потоку світла. Незважаючи на те, що вони менш практичні, ніж попередній вид, але відрізняються більшою економічністю.

Що стосується колірної гами точкових світильників, то вона дуже різноманітна. Серед споживачів попитом користуються в стриманій палітрі, серед якої: білий, чорний, бронзовий і латунний відтінки.

Купити якісні точкові світильники за доступними цінами можна в нашому інтернет-магазині. Доставка здійснюється по всій території України в максимально короткі терміни.

Питання та відповіді

Найпопулярніші бренди категорії точкові світильники: Eglo, Azzardo, Kanlux.

Топ-5 найпопулярніших товарів в категорії точкові світильники:

Kanlux 22430 Dalla CT-DTO50-W

Nowodvorski 6836 Eye Black Eye S

Azzardo AZ0815 Tito WH

Horoz Electric 056-003-0006-020 Slim-6, 6 Вт, 270 лм, 6400K

Azzardo AZ0759 Ivo