Точкові світильники

Точкове освітлення користується величезним попитом серед споживачів протягом багатьох років. Це пояснюється універсальністю застосування точкових світильників, які можуть замінити основне освітлення в кімнаті, створити акцентне освітлення, стати локальною підсвіткою меблів тощо. Крім того, точкові світильники підходять для будь-яких приміщень, оскільки можна підібрати відповідний вид залежно від технічних характеристик приладу. Щодо джерел світла, то найбільшу популярність отримали світлодіодні точкові світильники, які можна встановлювати в натяжні стелі.

Фільтр  
Строк комплектації  
3D-модель  
Тип товару  
Кількість ламп  
Потужність (Вт)  
Тип цоколю  
Кількість плафонів  
Рухливість плафона  
Форма плафона  
Довжина, см  
Ширина, см  
Колір плафона  
Колір основи  
Матеріал плафона  
Матеріал основи  
Ступінь захисту IP  
Колірна температура  
Спосіб включення  
Спосіб живлення  
Сумісніть с димером  
Бренд  
Ціна  

Товарів 1-24 з 5440

Популярні Дешеві Дорогі
 1. Точковий світильник
  Feron 32404 DLT201
  Відправимо протягом 3 днів
  129 грн.
 2. Точковий світильник
  Feron 29770 DLT201
  Відправимо протягом 3 днів
  129 грн.
 3. Точковий світильник
  TK Lighting 3500 Eye White
  Відправимо протягом 45 днів
  270 грн.
 4. Точковий світильник
  Feron 32867 ML302
  Відправимо протягом 3 днів
  280 грн.

Основні види точкових світильників і сфера їх застосування

В залежності від монтажу на поверхню розрізняють наступні види точкових світильників:

 • накладні - можуть встановлюватися на будь-яку поверхню і не вимагають попередніх робіт з підготовки поверхні до їх монтажу. Їх основа складається зі спеціальної кріпильної пластини, призначеної для гвинтів;
 • врізні - призначені для монтажу у стелі навісного типу, а саме: натяжні, рейкові і гіпсокартонні. Даний тип точок один з найпопулярніших, тому виробники пропонують користувачам величезний ряд цих моделей, в тому числі і багатою колірною гамою;
 • підвісні.

Сучасні точкові світильники виготовляються з повною відповідністю до норм пожежної безпеки, тому можуть використовуватися на поверхнях будь-якого типу. А моделі з додатковим вологозахистом можна встановлювати у ванній кімнаті.

Конструкція точкових світильників

Точки поділяються на підвиди не тільки за способом монтажу, але і в залежності від конструктивних особливостей, серед яких:

 • точкові світильники з поворотним механізмом - дозволяють змінювати напрямок світлового потоку в потрібну сторону завдяки вбудованому поворотному механізму;
 • неповоротні точки - джерело світла надійно зафіксоване в конструкції світильника, не дозволяючи змінити напрямок потоку світла. Незважаючи на те, що вони менш практичні, ніж попередній вид, але відрізняються більшою економічністю.

Що стосується колірної гами точкових світильників, то вона дуже різноманітна. Серед споживачів попитом користуються в стриманій палітрі, серед якої: білий, чорний, бронзовий і латунний відтінки.

Купити якісні точкові світильники за доступними цінами можна в нашому інтернет-магазині. Доставка здійснюється по всій території України в максимально короткі терміни.

Питання та відповіді

Найпопулярніші бренди категорії точкові світильники: Eglo, Azzardo, Kanlux.

Топ-5 найпопулярніших товарів в категорії точкові світильники:

Feron 32404 DLT201

Feron 29770 DLT201

Azzardo AZ2430 Caro R

Imperium Light 23113.01.01 White Lake

TK Lighting 3500 Eye White