Світильники Trio

Trio

Компанія Trio Lights GmbH була заснована в 1991 році в Арнсбурзі, Німеччина, а в 1995 вже відкрила свою першу філію під брендом Reality. Спочатку Trio орієнтувалася на німецький, швейцарський та австрійський ринки, сьогодні ж продукцію компанії можна побачити у будинках і офісах по всій Європі.

Швидке зростання Trio стало можливе завдяки тому, що молоде підприємство не боїться експериментувати з незвичайними комбінаціями форм і кольорів. Компанія Тріо йде в ногу з часом і продовжує двосторонній творчий діалог з клієнтами, що, в результаті, збільшує кількість привабливих і енергоефективних світлодіодних світильників, і одразу знаходить попит.

Бренд має значний асортимент декоративного освітлення: починаючи від нічників для дитячої, закінчуючи вуличними світильниками.

Колекції відрізняються одна від одної на вигляд. Одні світильники виглядають елегантно і футуристично, інші — класика поза часом. Але у рамках однієї колекції Тріо дотримується єдиного стилю, що дає побудувати гармонійну композиційну картину.

Асортимент регулярно поповнюється новими моделями й технічними рішеннями, тричі на рік це знаходить відображення у виході нових колекцій.

Компанія підтримує філософію захисту довкілля, тому використовує у виробництві лише екологічно безпечні речовини й матеріали. При цьому товар відповідає європейським стандартам CE, а світильники з LED-модулем мають тривалий термін гарантії — від 5 років.

У Trio впевнені — краса в простих речах, людям лише треба допомогти з натхненням.

PDF-каталоги Trio

Каталог товарів Trio

Хіти продажу Trio