Лампи Osram

Osram

Компанія OSRAM відсвяткувала свій сотий день народження в 2006 році. За ці 100 з гаком років OSRAM перетворилася з німецького виробника ламп розжарювання в глобальну високотехнологічну компанію в секторі освітлення. Сьогодні у компанії OSRAM є клієнти в 150 країнах світу.

Осрам працює в чотирьох напрямах: Лампи, Світлові технології та системи управління, Світильники й Рішення.

Сегмент "Лампи" включає виробництво ламп розжарювання, світлодіодних, галогенних, люмінесцентних і газорозрядних ламп.

Напрям "Світлові технології та системи управління" спеціалізується на світлодіодах і системах управління освітленням, а також на електронних пускорегулюючих апаратах (ЕПРА).
"Світильники" включають світлодіодні, промислові та точкові світильники, модульні системи, світильники для поверхневого монтажу, для рейок і меблів.

Сегмент "Рішення" — наймолодший і займається розробкою світлодіодних світильників за індивідуальними замовленнями, а також управлінням проектами.

Компанія OSRAM має права на використання назви SYLVANIA для світлодіодних матеріалів і компонентів у секторі загального освітлення в США, Канаді й Мексиці, тоді як назва SLI використовується в усіх інших країнах.

OSRAM називає своєю метою формування ринку освітлення в наступні 100 років. Компанія має намір ще більше зміцнити позиції та запропонувати робочі місця з довгостроковими перспективами по всьому світу.

Каталог товарів Osram

Хіти продажу Osram