Світильники LTX

LTX
  • Назва: LTX
  • Спеціалізація: Освітлення
  • Рік заснування: 2016
  • Країна реєстрації бренду: Польща
  • Офіційний сайт: www.ltx-led.com

У Польщі щорічно з'являються нові компанії-виробники світлотехнічної продукції. У багатьох з них не виходить витримати серйозну конкуренцію на ринку, залишаються лише найсильніші. До останніх відноситься заснована в 2016 році компанія LTX.

LTX створює оригінальні світлові рішення, максимально комфортні та в той же час прості. Головний пріоритет компанії не новий і зрозумілий — створювати те, що треба клієнтам, і бути при цьому гнучкими. ЛТХ допомагає покупцям знайти відповідні рішення по освітленню, чуйно реагуючи на щонайменші зміни в попиті.

Для створення якісних товарів LTX використовує компоненти від партнерів світового рівня (Samsung, Citizen, Lumileds, Tridoni, Cree), власну лабораторію і перевірені технології.

Асортимент LTX представлений підвісами (серії Pipe, Tub, Ball), стельовими (Ring, Turbine), вуличними (Graph, Visor, Upp, Bard) світильниками і переконливою різноманітністю точок (Kask, Roll, Vario, Rio, Uni, Kardan, Pixel, Box, Invisible, Block). Перлина компанії — магнітні трекові системи In_Line та Mini_Line, у яких є всі плюси звичайних трекових систем, але завдяки магнітам додався ще й легкий процес установки світильників. Відчутними перевагами таких систем є також можливість самостійної зміни розташування світильників без допомоги професіоналів і низьковольтність (48V у In_Line і 42V у Mini_Line).

Для ширших функціональних рішень LTX пропонує 3-фазну трекову систему 220V. Трекові шинопроводи оснащені клямками, які утримують великогабаритні світильники без додаткового монтажу.

Каталог товарів LTX

Хіти продажу LTX