Вуличні світильники

Фільтр  
Строк комплектації  
3D-модель  
Тип товару  
Кількість ламп  
Потужність (Вт)  
Тип цоколю  
Кількість плафонів  
Форма плафона  
Довжина, см  
Ширина, см  
Висота, см  
Колір плафона  
Колір основи  
Матеріал плафона  
Матеріал основи  
Ступінь захисту IP  
Колірна температура  
Спосіб включення  
Спосіб живлення  
Сумісніть с димером  
Бренд  
Ціна  

Товарів 1-24 з 5902

Популярні Дешеві Дорогі
 1. Спот
  Nowodvorski 3401 Bush
  Відправимо завтра
  787 грн.
 2. Парковий світильник
  Delux 90011344 Pole 0450
  Відправимо протягом 5 днів
  422 грн.
 3. Ліхтарний стовп
  Norlys 301B Modena
  Відправимо протягом 30 днів
  12 128 грн.
 4. Спот
  Polux 208781 Olimp SG674B
  Відправимо протягом 2 днів
  598 грн.
 5. Прожектор
  Horoz Electric 068-008-0100-010 Pars-100
  Відправимо протягом 3 днів
  465 грн.
 6. Прожектор
  Feron 32223 SP1402
  Відправимо сьогодні
  205 грн.

Типи вуличних світильників

 • Водонепроникні світильники — ідеальний вибір для освітлення ставків, фонтанів, водоспадів і розташованої поруч з ними території.
 • Грунтові світильники — їх ще називають такими, що вкопуються або наїзними. Зазвичай використовуються для наземного освітлення вуличних площ, алей, тротуарів і елементів ландшафту.
 • Паркові світильники — світильники підлогового монтажу висотою до 40-50 см. Зазвичай використовуються для підсвічування тротуарів та алей, утворюючи таким чином конструкції, що нагадують стовпчики огорожі або огорожі.
 • Вуличні світильники-стовпчики — функціонально дуже схожі на паркові світильники, але мають більшу (до 140-150 см) висоту і ніжку, на якій розміщено плафон.
 • Ліхтарні стовпи — світильники для загального освітлення прибудинкової території, парків, садів та інших ландшафтних об'єктів. Мають високу ніжку, висотою 2-3 метри і вище, і встановлену на ній конструкцію з одним або декількома плафонами.
 • Консольні світильники — світильники-плафони, конструкція яких передбачає їх установку на консоль — трубу або основу круглого перерізу, зазвичай з діаметром 50мм. Ця основа може бути стовпчиком, встановленим на поверхні землі, або конструкцією для установки консольного світильника на стіні.
 • Фігури — об'ємні фігури, що світяться, з підвищеним коефіцієнтом захисту від вологи. Переважно білого кольору. Найбільш поширеними формами вуличних світлових фігур бувають: сфера, куля, куб, зірка, літери, вази та підставки під квіти. Розмір таких фігур може варіюватися від 40-50 см до 150 см.
 • Переносні світильники — світильники або ліхтарі для локальної підсвічування, які можна переносити з місця на місце. Можуть мати кріплення у вигляді гачка або ручку для зручного перенесення.
 • Вуличні бра — настінні декоративні світильники для зовнішнього застосування. Зовні дуже схожі на бра для будинку, але мають, на відміну від останніх, ступінь захисту від вологи за стандартом IP23, IP44 і вище.
 • Фасадні світильники — настінні світильники для підсвічування стін і фасадів будівель. Зазвичай випромінюється ними світло поширюється вздовж стіни, створюючи при цьому світлотіньовий малюнок різної форми. У деяких випадках в таких світильниках використовуються кольорові джерела світла, що дозволяє отримувати синю, зелену, червону або жовту підсвітку на будівлях.
 • Вуличні настінні світильники — світильники для вулиці настінного монтажу. Виконують ту ж функцію, що і вуличні бра, але мають більш плоску конструкцію, у них відсутня "ніжка", а плафон більшою частиною своєї площі прилягає до стіни.
 • Вуличні світильники спрямованого світла — відмінні рішення для локального підсвічування окремих елементів ландшафту, будівель, дерев та інших предметів в парках або прибудинкових територіях. Мають рухливий плафон, здатний змінювати напрямок сфокусованого променя світла. Зазвичай світильники спрямованого світла здатні встановлюватися на жорстких поверхнях за допомогою дюбелів, а в деяких випадках забезпечені штирем для установки в грунт.
 • Вуличні підвісні світильники — світильники для освітлення вуличних просторів, в яких плафон з'єднується з стельової чашею за допомогою ланцюжка, дротів або інших сполучних елементів з гнучким зв'язком.
 • Вуличні світильники на стелю — симетричні світильники-плафони, зазвичай простої форми (коло, циліндр, таблетка, півсфера, куб), які кріпляться до стелі більшою стороною своєї поверхні.

Популярні бренди вуличних світильників

Вуличні світильники є в асортименті більшості виробників освітлення. У нашій країні особливу популярність мають світильники для вулиці австрійської компанії Eglo, польських брендів Nowodvorski та Kanlux, норвезького Norlys та італійської фабрики Ideal Lux.

Вуличні світлодіодні світильники

Окремо варто розповісти про вуличне світлодіодне освітлення. Вуличні LED (ЛЕД) світильники — найбільш перспективний вид зовнішнього освітлення. Світлодіодні світильники для вулиці відрізняються високою енергоефективністю, тривалим терміном служби і гарною передачею кольору. Вони не містять в собі шкідливі речовини, а в процесі роботи практично не нагріваються і не створюють мерехтінь. Крім того ціна на діодні освітлювальні прилади для зовнішнього освітлення постійно знижується.

Вуличні світлодіодні світильники купити в Києві зовсім не складно. А магазині вуличних світильників "МамаДекор" допоможе підібрати світильники для вулиці з доставкою по Україні.

Питання та відповіді

Найпопулярніші бренди категорії вуличні світильники: Eglo, Norlys, SLV.

Топ-5 найпопулярніших товарів в категорії вуличні світильники:

Nowodvorski 3401 Bush

Kanlux 28990 Reka LED EL 7W-L-GR, 7 Вт, 349 лм, 4000K

Ideal Lux 92423 Rex-2 AP1 Antracite

Kanlux 7280 Roger DL-LED12, 1 Вт, 6000-6500K

Delux 90011344 Pole 0450