Магнітні трекові системи

Магнітні трекові системи (з англ. magnetic linear light system) — це трекові світильники на магнітному шинопроводі. Відмінності від звичайної трекової системи полягають у відсутності механічних вузлів для фіксації світильника. Замість цього в алюмінієвому корпусі шинопровода є смуга металу, до якої кріпиться світильник із вбудованим магнітом.

Відсутність металевих скоб дозволяє вільно вийняти світильник і переставити його. Для цього не потрібно зміщувати всі світильники до початку або кінця треку, як це доводиться робити в разі зі звичайною трекової системою.

Магнітний шинопровід можна кріпити не тільки до стелі, але й монтувати в стіну, роблячи цікаві дизайнерські переходи за допомогою вбудованих лінійних світильників, які не виступають за край шинопроводу.

Магнітна трекова система з монтажем на стелі та стіні
Магнітна трекова система з монтажем на стелі та стіні
Фільтр  
Строк комплектації  
3D-модель  
Тип товару  
Кількість ламп  
Потужність (Вт)  
Кількість плафонів  
Форма плафона  
Колір  
Колір плафона  
Колір основи  
Матеріал плафона  
Матеріал основи  
Колірна температура  
Спосіб живлення  
Сумісніть с димером  
Бренд  
Ціна  

Питання та відповіді

Найпопулярніші бренди категорії магнітні трекові системи: LTX, Barvanor, ZARlight.

Головна відмінність полягає в тому, що світильник на шинопроводі фіксується не за допомогою механічних вузлів кріплення, а за допомогою магніта в світильнику і смуги металу в шинопроводі.

Так, підійде. Для цього потрібно на бетонну стелю встановити спеціальний профіль, на який і буде кріпитися шинопровід.

Магнітна трекова система передбачає наявність трансформатора, який, як правило, встановлюють або на стелі, або в щитку. Як і будь-яка електрика, трансформатор при попаданні води буде виведений з ладу, для самої магнітної системі потрапляння води нічим не загрожує.