Відео

Змішувач для ванни Rozzy Jenori RBZ077-3 Boss

В наявності
1 шт — відправимо завтра
9 шт — відправимо впродовж 5 днів
1 134 грн.
Код товару: 10195315
Змішувач для ванни
Виробник: Rozzy Jenori
Серія: Boss
Колір: Хром
Тип управління: Одноважільний
Артикул виробника: RBZ077-3
Країна реєстрації бренду: Україна
SKU: rozzy-jenori-rbz077-3
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися

Загальна інформація

Змішувач для ванни Rozzy Jenori RBZ077-3 з серії Boss — надійний і стильний виріб. Для виробництва сантехвиробів та аксесуарів Rozzy Jenori використовуються лише високоякісні матеріали, котрі забезпечують їхню довговічність і простоту у догляді.

Rozzy Jenori встановлює дуже високі стандарти якості у виробництві. Передові технології забезпечують плавність і легкість у використанні сантехніки та аксесуарів цього бренда.

Змішувач для ванни Rozzy Jenori RBZ077-3 з серії Boss виробництва компанії Rozzy Jenori у кольорі "хром" має привабливий вигляд, що відповідає основним світовим тенденціям дизайну.

Тип управління Rozzy Jenori RBZ077-3 — одноважільний. Він є одним з найпопулярніших на ринку, оскільки дуже простий у догляді і в ньому практично немає елементів, які схильні до частих поломок. Величезним плюсом буде і те, що при необхідності, змішувач для ванни розбирається і ремонтується без складнощів. І для цього не потрібно викликати професійного сантехніка.

Додаткова інформація

Цей товар також може мати назву: BOSS Смеситель для ванны однорычажный, хром 40мм, BOSS смеситель для ванны однорычажный, хром 40мм, 24319 .

Інші назви товару Rozzy Jenori RBZ077-3 Boss

BOSS Смеситель для ванны однорычажный, хром 40мм. BOSS смеситель для ванны однорычажный, хром 40мм. 24319.

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Rozzy Jenori RBZ077-3 Boss