1 020 грн.
Наявність: доставка 2 дні
Код товару: 10195315
Змішувач для ванної зовнішнього монтажу
Виробник: Rozzy Jenori
Призначення: для ванної
Серія: BOSS
Колір: Хром
Тип управління: Одноважільний
Артикул виробника: RBZ077-3
Країна реєстрації бренду: Україна
SKU: rozzy-jenori-rbz077-3

Загальна інформація

Змішувач для ванної зовнішнього монтажу Rozzy Jenori RBZ077-3 з серії BOSS — надійний і стильний варіант для ванної кімнати. Для виробництва сантехвиробів та аксесуарів Rozzy Jenori використовуються лише високоякісні матеріали, котрі забезпечують їхню довговічність і простоту у догляді.

Rozzy Jenori встановлює дуже високі стандарти якості у виробництві. Передові технології забезпечують плавність і легкість у використанні сантехніки та аксесуарів цього бренда.

Надійний змішувач для ванної зовнішнього монтажу Rozzy Jenori RBZ077-3 з серії BOSS виробництва компанії Rozzy Jenori у кольорі "хром" має привабливий вигляд, що відповідає основним світовим тенденціям дизайну.

Тип управління Rozzy Jenori RBZ077-3 — одноважільний. Він є одним з найпопулярніших на ринку, оскільки дуже простий у догляді і в ньому практично немає елементів, які схильні до частих поломок. Величезним плюсом буде і те, що при необхідності, змішувач для ванни розбирається і ремонтується без складнощів. І для цього не потрібно викликати професійного сантехніка.

Додаткова інформація

Цей товар також може мати назву: BOSS Смеситель для ванны однорычажный, хром 40мм, BOSS смеситель для ванны однорычажный, хром 40мм, 24319 .

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Rozzy Jenori RBZ077-3 BOSS