Сантехніка Hansgrohe

Hansgrohe
 • Назва: Hansgrohe SE
 • Спеціалізація: Виробництво змішувачів, душових лійок та аксесуарів
 • Рік заснування: 1901
 • Країна реєстрації бренду: Німеччина
 • Офіційний сайт: www.hansgrohe-group.com

Hansgrohe — німецький виробник сантехніки. Компанію заснував Ханс Грое в 1901 році в місті Шильтах, Німеччина. Hansgrohe — це один з найбільших в світі виробників змішувачів і ручних душів, лійок і систем для душа. У компанії працює близько 5000 осіб, 40% з них — за межами Німеччини. Хансгрое виробляє свою продукцію на заводах в США, Німеччині, Франції та Китаї. Компанія має 34 дочірніх підприємства та 21 офіс продажів по всьому світу і експортує свою продукцію в більш ніж 140 країн.

Компанія Хансгрое продає свою продукцію під двома торговими марками: Axor і Hansgrohe.

Hansgrohe не слід плутати з Grohe, іншим німецьким виробником сантехніки, який був заснований сином Ханса Грое Фрідріхом.

Каталог товарів Hansgrohe

Історія Hansgrohe

Історія Hansgrohe почалася в 1901 році. Тоді новатор Ханс Грое заснував ремісничий бізнес з виробництва виробів з металу в місті Шильтах в Німеччині. З самого початку душові були частиною асортименту підприємства Ханса Грое. Приватна ванна кімната увійшла в моду на рубежі 20-го століття. Ханс Грое визнав душ доступною альтернативою витратному процесу купання у ванні і незабаром повністю сфокусувався на металевих предметах для санітарно-гігієнічного сфери. У наступні десятиліття Ханс Грое був пристрасно відданий подальшому розвитку своїх душів. Своїми ідеями він зробив вирішальний вплив на історію компанії Hansgrohe і майбутню культуру душа.

Експорт почався з першої поставки в Амстердам, Нідерланди, в січні 1907 року. До 1919 року в компанії працювало 3 офісних клерка і 48 працівників виробництва.

Ханс Грое почав використовувати нову технологію пресування латуні в 1929 році і почав хромувати свою продукцію в 1930 році. Чотири роки по тому його син Фрідріх Грое покинув компанію і в 1936 році заснував компанію Grohe. У той час як його батько Ганс зосередився в Hansgrohe на душах і технологіях дренажу, Фрідріх Грое зосередився на кранах і змішувачах.

Ханс Грое та його компанія Hansgrohe швидко стали фахівцями з душу і піонерами в німецькій індустрії санітарії. Починаючи з 1928 року, його лійка для ручного душа перетворилася в комфортну заміну тодішньому звичайному верхньому душу. Його форми та ідеї залишалися впливовими для сучасної технології душа протягом тривалого часу. Навіть у віці 82 років Ханс Грое зробив новаторський винахід: настінну душову штангу. Це дозволило вперше встановити ручний душ на потрібній висоті. Зараз це стандарт для душових систем по всьому світу — в 1953 році це був геній сантехнічної сфери.

У 1968 році Клаус Грое, молодший син Ханса Грое, приєднався до батьківської компанії і в 1975 році прийняв на себе управління нею. У 1977 році він ввів фірмове написання і візуальний знак Hansgrohe. Під його керівництвом Хансгрое почав працювати з незалежними дизайнерами. Вперше він зробив захист довкілля та сталий розвиток однієї з головних тем в сфері сантехніки. Він також сприяв розробці енергозберігаючих та водозберігаючих продуктів і приділяв пильну увагу екологічно і ресурсоефективність виробництва.

Клаус Грое також звернувся до нових сегментах ринку: в 1981 році Hansgrohe почала виробництво змішувачів і в 2001 році представила систему утилізації стічних вод.

Протягом 33 років Клаус Грое очолював компанію, яка з тих пір стала всесвітньо успішної, і з 2008 по 2015 рік входив до наглядової ради Hansgrohe. Сьогодні він є її почесним головою.

Починаючи з дати заснування компанія Hansgrohe була наповнена новими ідеями. І піонери ванних кімнат незмінно залишалися на крок попереду свого часу — це стосувалося лійок для ручного душа, штанги для душу і змішувачів з одним важелем. Багато хто з продуктів Hansgrohe стали еталонами на світовому ринку товарів для облаштування ванних кімнат.

Вироби Hansgrohe були неодноразово удостоєні нагород за дизайн, в тому числі престижну нагороди iF Design Award, Red Dot Design і інші.

Hansgrohe зареєструвала близько 2500 патентів. Серед найбільш важливих винаходів: автоматичні дренажні системи (1934), настінна панель (1953), ручний душ з регульованою струменем води (1968), кухонний змішувач з висувним виливом (1984), а також технології, що дозволяють зменшити потік води шляхом додавання повітря (2004 ) і включення / вимикання потоку води за допомогою кнопки (2011).

Hansgrohe заснувала музей води і дизайну ванних кімнат в 1997 році в своєму головному офісі в Шильтах. Він відображає еволюцію приватних ванних кімнат за останні 100 років і показує розвиток компанії в ході історичних подій.

Асортимент продукції Hansgrohe включає в себе:

 • Змішувачі для раковини
 • Змішувачі для душа
 • Змішувачі для ванни
 • крани
 • Душі і лійки для ручного душа
 • Змішувачі для кухні
 • Аксесуари для ванної кімнати

У сфері товарів для ванної бренд Hansgrohe нерозривно пов'язаний з високою якістю. Це результат більш ніж вікового років досвіду. У засновника компанії Ханса Грое було так багато хороших ідей, що він зіграв новаторську роль в розробці приватної ванної кімнати. Його майстерність і дизайн задають тенденції на багато десятиріччя.

Хіти продажу Hansgrohe