Відео

Змішувач для ванни Axor 34400520 Azzur

В наявності
1 шт — відправимо протягом 3 днів
14 251 грн.
Помилка в номері телефону
Це обов'язкове поле
Виникла проблема. Оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Дякуємо за замовлення. Найближчим часом ми зателефонуємо вам на номер
Код товару: 10258051
Змішувач для ванни
Виробник: Axor
Серія: Azzur
Колір: Хром
Тип управління: Одноважільний
Артикул виробника: 34400520
Країна реєстрації бренду: Німеччина
SKU: axor-34400520
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися

Особливості


Смеситель однорычажный для ванны, горизонтальный монтаж, жесткая подводка. Тип излива - направленный, расход воды: 22 л/мин при 300 кПа, кол-во отверстий для крепления - 2,  особенности - ограничитель температуры. Штихмас (монтажный размер) 150±16 мм. S-образные эксцентрики. Автоматический переключатель ванна/душ. Присоединительная резьба душевого шланга ½. Керамический картридж. Покрытие - хром, янтарь.. Параметры: Длина излива: 175, Монтаж: Настенный, Цвет изделия: Хром, Комплектация: Нет, Тип управления: Однорычажный, Тип переключателя ванна/душ: Выжимной, Повротный излив: Нет, Кол-во отверстий: 2, Кол-во потребителей: 2, Форма накладки: Нет, Бренд: HANSGROHE, Серия: AXOR AZZUR.

Загальна інформація

Змішувач для ванни Axor 34400520 з серії Azzur — надійний і стильний виріб. Для виробництва сантехвиробів та аксесуарів Axor використовуються лише високоякісні матеріали, котрі забезпечують їхню довговічність і простоту у догляді.

Axor встановлює дуже високі стандарти якості у виробництві. Передові технології забезпечують плавність і легкість у використанні сантехніки та аксесуарів цього бренда.

Змішувач для ванни Axor 34400520 з серії Azzur виробництва компанії Axor у кольорі "хром" має привабливий вигляд, що відповідає основним світовим тенденціям дизайну.

Тип управління Axor 34400520 — одноважільний. Він є одним з найпопулярніших на ринку, оскільки дуже простий у догляді і в ньому практично немає елементів, які схильні до частих поломок. Величезним плюсом буде і те, що при необхідності, змішувач для ванни розбирається і ремонтується без складнощів. І для цього не потрібно викликати професійного сантехніка.

Додаткова інформація

Цей товар також може мати назву: Смеситель HANSGROHE Aхor Azzur на ванну (янтарь) , Смеситель HANSGROHE Aхor Azzur на ванну (янтарь), 13228 .

Інші назви товару Axor 34400520 Azzur

Смеситель HANSGROHE Aхor Azzur на ванну (янтарь) . Смеситель HANSGROHE Aхor Azzur на ванну (янтарь). 13228.