Відео

Підвісний світильник Norlys 351A/B Modena

Немає в наявності
Код товару: 10208022
Підвісний світильник
Розміри: 33 см.
Лампи: 1шт x 77Вт (E27).
Плафон: Пластик (polycarbonate, metal) / Прозорий (black).
Основа: Метал (metal) / Чорний (black (ral 9005)).
Ступінь захисту: IP54.
Лампа в комплекті: Немає лампи.
Живлення: від мережі 220в.
SKU: norlys-351a-b

Загальна інформація

Вуличний підвісний світильник Norlys 351A/B Modena — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Norlys. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який екстер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції Modena.

Підвісний світильник Norlys 351A/B Modena має ступінь пиловологозахисту IP54 і розроблений спеціально для використання в умовах з підвищеним рівнем вологості. Особливості конструкції і спеціальне покриття створюють надійний захист від бризків і потоків води, спрямованих під кутом. На працездатність моделі не впливають підвищена вологість і випадкове потрапляння води.

Габаритні розміри

Підвісний світильник Norlys 351A/B Modena має такі габарити:

  • висота: 33 см;

Вуличний підвісний світильник Norlys встановлюється на поверхню за допомогою кріплення. Плафон у цієї моделі світильника нерухомий. Змінювати напрямок світла ним не вийде.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений патроном для цоколя E27 максимальною потужністю 77 Вт у кількості 1 шт. Лампа в комплект поставки не входить.
Спосіб живлення: від мережі 220в.

Norlys приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Norlys лідером в сфері освітлення.