Відео

Стельовий світильник V-TAC 808 LED Dome Light VT-13

В наявності
1 шт — відправимо протягом 3 днів
813 грн.
Помилка в номері телефону
Це обов'язкове поле
Виникла проблема. Оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Дякуємо за замовлення. Найближчим часом ми зателефонуємо вам на номер
Код товару: 10263923
Стельовий світильник
Розміри: 6 / 29 см.
Лампи: 1шт x 12Вт (LED). 800лм. 4000K.
Плафон: Пластик / Білий.
Основа: Пластик / Білий.
Можливість димерування: Ні.
Ступінь захисту: IP20.
Лампа в комплекті: LED-модуль.
Живлення: від мережі 220в. Датчик руху, Датчик освітленості.
SKU: v-tac-808
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися

Загальна інформація

Смарт-люстра V-TAC 808 LED Dome Light VT-13 — сучасний і стильний світильник від відомого виробника V-TAC. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції LED Dome Light.

Стельовий світильник V-TAC 808 LED Dome Light VT-13 має ступінь пиловологозахисту IP20 і буде відмінним варіантом для використання у сухих, незапорошених приміщеннях. Цей світильник не рекомендують використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю, а також на вулиці, оскільки він має мінімальний ступінь пиловологозахисту. При виборі місця розміщення обов'язково слід врахувати, що бризки води чинять негативний вплив на функціональність і можуть стати причиною виходу з ладу.

Цей світильник не дімміруется, тобто змінювати його рівень освітлення не вийде.

Габаритні розміри

Стельовий світильник V-TAC 808 LED Dome Light VT-13 має такі габарити:

  • висота: 6 см;
  • діаметр: 29 см;

Смарт-люстра V-TAC встановлюється на поверхню за допомогою кріплення. Плафон у цієї моделі світильника нерухомий. Змінювати напрямок світла ним не вийде.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений LED-модулем максимальною потужністю 12 Вт у кількості 1 шт.
Світловий потік — 800 Лм. Температура світіння — 4000K.
Спосіб живлення: від мережі 220в. Датчик руху є основним способом увімкнення. Датчик освітленості виступає додатковим варіантом для зручного використання.

V-TAC приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить V-TAC лідером в сфері освітлення.

Інші назви товару V-TAC 808 LED Dome Light VT-13

Светильник внутренний накладной LED V-TAC, SKU-808, Samsung CHIP, 12W, ИК датчик, 230V, 4000К, круглый, IP20, белый. 3800157644198.