Відео

Настінний світильник Trio 898470107 Inesto

В наявності
1 шт — відправимо протягом 2 днів
1 040 грн.
Помилка в номері телефону
Це обов'язкове поле
Виникла проблема. Оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Дякуємо за замовлення. Найближчим часом ми зателефонуємо вам на номер
Код товару: 10106281
Настінний світильник
Розміри: 26 / 8 / 18 см.
Лампи: 1шт x 28Вт (G9). 370лм. 2800K.
Плафон: Матове скло (mat glas) / Білий (white).
Основа: Метал (metal) / Нікель матовий (nickel mat).
Ступінь захисту: IP20.
Лампа в комплекті: Галогенна.
Живлення: від мережі 220в. Вимикач на корпусі.
SKU: trio-898470107

Загальна інформація

Нічник в розетку Trio 898470107 Inesto — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Trio. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції Inesto.

Настінний світильник Trio 898470107 Inesto має ступінь пиловологозахисту IP20 і буде відмінним варіантом для використання у сухих, незапорошених приміщеннях. Цей світильник не рекомендують використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю, а також на вулиці, оскільки він має мінімальний ступінь пиловологозахисту. При виборі місця розміщення обов'язково слід врахувати, що бризки води чинять негативний вплив на функціональність і можуть стати причиною виходу з ладу.

Габаритні розміри

Настінний світильник Trio 898470107 Inesto має такі габарити:

  • висота: 26 см;
  • ширина: 8 см;
  • виступ: 18 см;

Нічник в розетку Trio кріпиться за допомогою включення у розетку. Завдяки поворотному плафону і пластичним деталям, цим світильником зручно акцентувати світло на окремих частинах приміщення.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений патроном для цоколя G9 максимальною потужністю 28 Вт у кількості 1 шт. У комплект поставки входить галогенная лампа.
Спосіб живлення: від мережі 220в. Вимикач на корпусі є основним способом увімкнення.

Trio приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Trio лідером в сфері освітлення.

Інформація про технічні характеристики товару, комплекті поставки і зовнішній вигляд носить орієнтовний характер, грунтується на відомостях, доступних за попереднім поставкам товару і доступних на момент публікації відомостей. Може бути змінена в будь-який момент виробником без узгодження з покупцем. Пропозиція не є офертою. Уточнюйте актуальну інформацію у менеджера при оформленні замовлення.

Додаткова інформація

Особливості: Світильник може працювати з димером (dimmable).

EAN 4017807215779.