Смарт-освітлення

Протягом розвитку технологій поняття смарт-освітлення істотно змінювалося. 10 років тому перемикання або зменшення яскравості освітлення за заданим користувачем розкладом або при виявленні руху можна було б назвати технологією смарт-освітлення. Те, що ми сьогодні сприймаємо як смарт-освітлення, є не лише окремими освітлювальними приладами, але також інтелектуальною інфраструктурою, що складається з вузлів освітлення, датчиків та інших пристроїв, з'єднаних один з одним.

Використовуючи клавіатуру, голосового помічника, застосунок, сенсорний екран або пульт дистанційного керування, можна приглушати світло або змінювати кольори та відтінки в будь-якому приміщенні і на вулиці, вмикати й вимикати окремі світильники, лампи або групи світла і задавати потрібний настрій.

Основні переваги технології смарт-освітлення

 • Економія електроенергії. Смарт-освітлення дозволяє запланувати автоматичне увімкнення і вимкнення світла. Деякі "розумні" світильники вимикаються або вмикаються в залежності від природного освітлення кімнати, що допомагає знизити енергоспоживання.
 • Дистанційне керування. Можливість управління світлом з будь-якого куточка Землі, з сусідньої кімнати або за тисячу кілометрів від дому, дає відчуття безпеки й контролю.
 • Зручність у використанні. Ринок технологій розвивається таким чином, щоб полегшити життя користувачів і зробити рутинні операції простими та зрозумілими. Смарт-освітлення після початкового налаштування вимагає мінімального втручання людини, ним зручно користуватися кожен день.
 • Сприятливий вплив на здоров'я. Функції індивідуального налаштування світла й кольору допомагають уникнути порушення циркадних ритмів, а знаходження в комфортному освітленні позитивно впливає на настрій.

Усі ці важливі переваги вимагають більших витрат на виробництво, тому лампи та світильники з технологією смарт-освітлення коштуватимуть дорожче звичайних.

Строк комплектації
 1. 1 день 73 items
 2. 2-5 днів 5 items
 3. 16-30 днів 191 items
Тип товару
Цоколь лампи
 1. LED 2 items
 2. E14 4 items
 3. E27 14 items
 4. GU10 10 items
Кількість ламп
Потужність (Вт)
Потужність (Вт)
Тип цоколю
 1. LED-модуль 248 items
 2. E27 15 items
 3. GU10 2 items
Кількість плафонів
Світловий потік (Лм)
Форма плафона
Довжина, см
Ширина, см
Колір плафона
Колір основи
Матеріал плафона
 1. Метал 152 items
 2. Пластик 97 items
 3. Скло 9 items
 4. Тканина 6 items
Матеріал основи
 1. Метал 258 items
 2. Пластик 6 items
Ступінь захисту IP
 1. IP20 і вище 265 items
 2. IP44 і вище 29 items
Колірна температура
Спосіб включення
 1. Вимикач на проводі 3 items
 2. Ножний вимикач 5 items
 3. Пульт ДК 70 items
Сумісніть с димером
 1. Димерується 207 items
 2. Не димерується 5 items
 3. Регулюється вбудованим димером 2 items
Колір колби
 1. Білий 11 items
 2. Прозорий 4 items
 3. Прозорий з напиленням 3 items
Бренд
 1. Azzardo 138 items
 2. Eglo 166 items
Ціна

Питання та відповіді

Найпопулярніші бренди категорії смарт-освітлення: Eglo, Azzardo.