Смарт-освітлення

Протягом розвитку технологій поняття смарт-освітлення істотно змінювалося. 10 років тому перемикання або зменшення яскравості освітлення за заданим користувачем розкладом або при виявленні руху можна було б назвати технологією смарт-освітлення. Те, що ми сьогодні сприймаємо як смарт-освітлення, є не лише окремими освітлювальними приладами, але також інтелектуальною інфраструктурою, що складається з вузлів освітлення, датчиків та інших пристроїв, з'єднаних один з одним.

Використовуючи клавіатуру, голосового помічника, застосунок, сенсорний екран або пульт дистанційного керування, можна приглушати світло або змінювати кольори та відтінки в будь-якому приміщенні і на вулиці, вмикати й вимикати окремі світильники, лампи або групи світла і задавати потрібний настрій.

Основні переваги технології смарт-освітлення

  • Економія електроенергії. Смарт-освітлення дозволяє запланувати автоматичне увімкнення і вимкнення світла. Деякі "розумні" світильники вимикаються або вмикаються в залежності від природного освітлення кімнати, що допомагає знизити енергоспоживання.
  • Дистанційне керування. Можливість управління світлом з будь-якого куточка Землі, з сусідньої кімнати або за тисячу кілометрів від дому, дає відчуття безпеки й контролю.
  • Зручність у використанні. Ринок технологій розвивається таким чином, щоб полегшити життя користувачів і зробити рутинні операції простими та зрозумілими. Смарт-освітлення після початкового налаштування вимагає мінімального втручання людини, ним зручно користуватися кожен день.
  • Сприятливий вплив на здоров'я. Функції індивідуального налаштування світла й кольору допомагають уникнути порушення циркадних ритмів, а знаходження в комфортному освітленні позитивно впливає на настрій.

Усі ці важливі переваги вимагають більших витрат на виробництво, тому лампи та світильники з технологією смарт-освітлення коштуватимуть дорожче звичайних.

Фільтр  
Строк комплектації  
Тип товару  
Цоколь лампи  
Кількість ламп  
Потужність (Вт)  
Потужність (Вт)  
Тип цоколю  
Кількість плафонів  
Світловий потік (Лм)  
Форма плафона  
Довжина, см  
Ширина, см  
Колір плафона  
Колір основи  
Матеріал плафона  
Матеріал основи  
Ступінь захисту IP  
Колірна температура  
Спосіб включення  
Сумісніть с димером  
Колір колби  
Бренд  
Ціна  

Питання та відповіді

Найпопулярніші бренди категорії смарт-освітлення: Eglo, Azzardo.