Відео

Спот Searchlight 8811CU Jupiter

Немає в наявності
Код товару: 10094232
Спот
Розміри: 9 / 11 / 11 см.
Лампи: 1шт x 3Вт (GU10). 240лм. 3000K.
Плафон: Мʼяка сталь (mild steel) / Мідь (copper).
Основа: Мʼяка сталь (mild steel) / Мідь (copper).
Ступінь захисту: IP20.
Лампа в комплекті: LED-модуль.
Живлення: від мережі 220в. Вимикач мотузковий.
Країна реєстрації бренду: Англія.
SKU: searchlight-8811cu

Загальна інформація

Бра спрямованого світла Searchlight 8811CU Jupiter — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Searchlight. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції Jupiter.

Спот Searchlight 8811CU Jupiter має ступінь пиловологозахисту IP20 і буде відмінним варіантом для використання у сухих, незапорошених приміщеннях. Цей світильник не рекомендують використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю, а також на вулиці, оскільки він має мінімальний ступінь пиловологозахисту. При виборі місця розміщення обов'язково слід врахувати, що бризки води чинять негативний вплив на функціональність і можуть стати причиною виходу з ладу.

Габаритні розміри

Спот Searchlight 8811CU Jupiter має такі габарити:

  • довжина: 9 см;
  • ширина: 11 см;
  • виступ: 11 см;

Бра спрямованого світла Searchlight встановлюється на поверхню за допомогою кріплення. Завдяки поворотному плафону, світло можна направляти у будь-яку точку приміщення. Ним освітлюють як окремі зони, так і широкий простір.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений патроном для цоколя GU10 максимальною потужністю 3 Вт у кількості 1 шт.
Світловий потік — 240 Лм. Температура світіння — 3000K.
Спосіб живлення: від мережі 220в. Вимикач мотузковий є основним способом увімкнення.

Searchlight приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Searchlight лідером в сфері освітлення.

Інші назви товару Searchlight 8811CU Jupiter

21070.