Відео

Стельовий світильник Quoizel QZ/CHANCE/F PC

Немає в наявності
Код товару: 10117040
Стельовий світильник
Розміри: 13,6 / 32,7 см.
Лампи: 2шт x 60Вт (E27).
Плафон: Скло / Білий.
Основа: Метал / Хром.
Ступінь захисту: IP44.
Лампа в комплекті: Немає лампи.
Живлення: від мережі 220в.
Країна реєстрації бренду: США.
SKU: quoizel-qz-chance-f-pc

Загальна інформація

Вологозахищена люстра Quoizel QZ/CHANCE/F PC — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Quoizel. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції CHANCE.

Стельовий світильник Quoizel QZ/CHANCE/F PC має ступінь пиловологозахисту IP44 і розроблений спеціально для використання в умовах з підвищеним рівнем вологості. Особливості конструкції і спеціальне покриття створюють надійний захист від бризків і потоків води, спрямованих під кутом. На працездатність моделі не впливають підвищена вологість і випадкове потрапляння води.

Габаритні розміри

Стельовий світильник Quoizel QZ/CHANCE/F PC має такі габарити:

  • висота: 13.6 см;
  • діаметр: 32.7 см;

Вологозахищена люстра Quoizel встановлюється на поверхню за допомогою кріплення. Плафон у цієї моделі світильника нерухомий. Змінювати напрямок світла ним не вийде.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений патроном для цоколя E27 максимальною потужністю 60 Вт у кількості 2 шт. Лампа в комплект поставки не входить.
Спосіб живлення: від мережі 220в.

Quoizel приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Quoizel лідером в сфері освітлення.