Відео

Стельовий світильник Nowodvorski 9531 Soft LED

В наявності
1 шт — відправимо завтра
5 011 грн.
Помилка в номері телефону
Це обов'язкове поле
Виникла проблема. Оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Дякуємо за замовлення. Найближчим часом ми зателефонуємо вам на номер
Код товару: 10083961
Стельовий світильник
Розміри: 6 / 93,5 / 20 см
Лампи: 2шт x 16Вт (G13) 1400лм. 3000K.
Плафон: Алюміній, пластик / Графіт
Основа: Алюміній, пластик / Графіт
Ступінь захисту: IP20
Лампа в комплекті: Світлодіодна
Живлення: від мережі 220в
Країна реєстрації бренду: Польща
SKU: nowodvorski-9531

Загальна інформація

Довгий офісний світильник Nowodvorski 9531 Soft LED — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Nowodvorski. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції Soft LED.

Стельовий світильник Nowodvorski 9531 Soft LED має ступінь пиловологозахисту IP20 і буде відмінним варіантом для використання у сухих, незапорошених приміщеннях. Цей світильник не рекомендують використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю, а також на вулиці, оскільки він має мінімальний ступінь пиловологозахисту. При виборі місця розміщення обов'язково слід врахувати, що бризки води чинять негативний вплив на функціональність і можуть стати причиною виходу з ладу.

Габаритні розміри

Стельовий світильник Nowodvorski 9531 Soft LED має такі габарити:

  • висота: 6 см;
  • довжина: 93.5 см;
  • ширина: 20 см;

Довгий офісний світильник Nowodvorski встановлюється на поверхню за допомогою кріплення. Плафон у цієї моделі світильника нерухомий. Змінювати напрямок світла ним не вийде.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений патроном для цоколя G13 максимальною потужністю 16 Вт у кількості 2 шт. У комплект поставки входить светодиодная лампа.
Спосіб живлення: від мережі 220в.

Nowodvorski приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Nowodvorski лідером в сфері освітлення.

Інші назви товару Nowodvorski 9531 Soft LED

SOFT LED GRAPHITE 90X20. 5903139953191.