Відео

Стельовий світильник Maxus MAX-01-FNC-050-C LCL

Немає в наявності
Код товару: 10076771
Стельовий світильник
Розміри: 7 / 49 см.
Лампи: 1шт x 50Вт (LED). 4250лм. 3000-6500K.
Плафон: Акрил / Білий, "зоряне небо".
Основа: Алюміній / Білий.
Ступінь захисту: IP40.
Лампа в комплекті: LED-модуль.
Живлення: від мережі 220в. Пульт ДК.
Країна реєстрації бренду: Україна.
SKU: maxus-max-01-fnc-050-c
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися

Загальна інформація

Смарт-люстра Maxus MAX-01-FNC-050-C LCL — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Maxus. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції LCL.

Стельовий світильник Maxus MAX-01-FNC-050-C LCL має ступінь пиловологозахисту IP40 і буде відмінним варіантом для використання у сухих, незапорошених приміщеннях. Цей світильник не рекомендують використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю, а також на вулиці, оскільки він має мінімальний ступінь пиловологозахисту. При виборі місця розміщення обов'язково слід врахувати, що бризки води чинять негативний вплив на функціональність і можуть стати причиною виходу з ладу.

Габаритні розміри

Стельовий світильник Maxus MAX-01-FNC-050-C LCL має такі габарити:

  • висота: 7 см;
  • діаметр: 49 см;

Смарт-люстра Maxus встановлюється на поверхню за допомогою кріплення. Плафон у цієї моделі світильника нерухомий. Змінювати напрямок світла ним не вийде.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений LED-модулем максимальною потужністю 50 Вт у кількості 1 шт.
Світловий потік — 4250 Лм. Температура світіння — 3000-6500K.
Спосіб живлення: від мережі 220в. Пульт ДК є основним способом увімкнення.

Maxus приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Maxus лідером в сфері освітлення.

Додаткова інформація

Особливості: Термін служби світлодіодів 50000 ч. Світильник має 11 різних температурних режима, 121 унікальний світловий сценарій, таймер, режим нічника.