Відео

Прожектор Maxus 1-MAX-01-LFL-2050 Flood Light

В наявності
2 шт — відправимо сьогодні
1 шт — відправимо протягом 15 днів
350 грн.
Помилка в номері телефону
Це обов'язкове поле
Виникла проблема. Оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Дякуємо за замовлення. Найближчим часом ми зателефонуємо вам на номер
Код товару: 10076656
Прожектор
Розміри: 23,7 / 20 / 3,6 см.
Лампи: 1шт x 20Вт (LED). 5000K.
Плафон: Метал, загартоване скло / Чорний, прозорий.
Основа: Метал, загартоване скло / Чорний.
Ступінь захисту: IP65.
Лампа в комплекті: LED-модуль.
Живлення: від мережі 220в. Датчик руху, Датчик освітленості.
Країна реєстрації бренду: Україна.
SKU: maxus-1-max-01-lfl-2050

Загальна інформація

Прожектор 20W Maxus 1-MAX-01-LFL-2050 Flood Light — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Maxus. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який екстер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції Flood Light.

Прожектор Maxus 1-MAX-01-LFL-2050 Flood Light має ступінь пиловологозахисту IP65 і розроблений спеціально для використання в умовах з підвищеним рівнем вологості. Особливості конструкції і спеціальне покриття створюють надійний захист від бризків і потоків води, спрямованих під кутом. На працездатність моделі не впливають підвищена вологість і випадкове потрапляння води.

Габаритні розміри

Прожектор Maxus 1-MAX-01-LFL-2050 Flood Light має такі габарити:

  • висота: 23.7 см;
  • ширина: 20 см;
  • виступ: 3.6 см;

Прожектор 20W Maxus встановлюється на поверхню за допомогою кріплення. Завдяки поворотному плафону, світло можна направляти у будь-яку точку приміщення. Ним освітлюють як окремі зони, так і широкий простір.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений LED-модулем максимальною потужністю 20 Вт у кількості 1 шт. Температура світіння — 5000K.
Спосіб живлення: від мережі 220в. Датчик руху є основним способом увімкнення. Датчик освітленості виступає додатковим варіантом для зручного використання.

Maxus приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Maxus лідером в сфері освітлення.

Інформація про технічні характеристики товару, комплекті поставки і зовнішній вигляд носить орієнтовний характер, грунтується на відомостях, доступних за попереднім поставкам товару і доступних на момент публікації відомостей. Може бути змінена в будь-який момент виробником без узгодження з покупцем. Пропозиція не є офертою. Уточнюйте актуальну інформацію у менеджера при оформленні замовлення.

Додаткова інформація

Особливості: Температура роботи РСВ-пластини і чіпів не перевищує 100 ˚C. Світлодіоди працюють в оптимальному температурному режимі, забезпечуючи стабільний світловий потік протягом 50 000 годин.