Відео

Бра Markslojd 107410 Ciro

Немає в наявності
Код товару: 10072979
Бра
Розміри: 26 / 6,5 / 20 см.
Лампи: 1шт x 7Вт (GU10).
Плафон: Метал / Білий.
Основа: Метал / Білий, сталевий.
Можливість димерування: Так.
Ступінь захисту: IP20.
Лампа в комплекті: Немає лампи.
Живлення: від мережі 220в. Димер на корпусі.
Країна реєстрації бренду: Швеція.
SKU: markslojd-107410

Загальна інформація

Бра спрямованого світла Markslojd 107410 Ciro — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Markslojd. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції Ciro.

Бра Markslojd 107410 Ciro має ступінь пиловологозахисту IP20 і буде відмінним варіантом для використання у сухих, незапорошених приміщеннях. Цей світильник не рекомендують використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю, а також на вулиці, оскільки він має мінімальний ступінь пиловологозахисту. При виборі місця розміщення обов'язково слід врахувати, що бризки води чинять негативний вплив на функціональність і можуть стати причиною виходу з ладу.

За допомогою діммера можна змінювати рівень освітлення цього світильника.

Габаритні розміри

Бра Markslojd 107410 Ciro має такі габарити:

  • висота: 26 см;
  • ширина: 6.5 см;
  • виступ: 20 см;

Бра спрямованого світла Markslojd встановлюється на поверхню за допомогою кріплення. Завдяки поворотному плафону і пластичним деталям, цим світильником зручно акцентувати світло на окремих частинах приміщення.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений патроном для цоколя GU10 максимальною потужністю 7 Вт у кількості 1 шт. Лампа в комплект поставки не входить.
Спосіб живлення: від мережі 220в. Димер на корпусі є основним способом увімкнення.

Markslojd приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Markslojd лідером в сфері освітлення.

Інші назви товару Markslojd 107410 Ciro

7330024578487.