Відео

Настільна лампа Laguna Lighting 95694-01

В наявності
1 шт — відправимо протягом 5 днів
1 078 грн.
Помилка в номері телефону
Це обов'язкове поле
Виникла проблема. Оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Дякуємо за замовлення. Найближчим часом ми зателефонуємо вам на номер
Код товару: 10202588
Настільна лампа
Розміри: 47 / 15 см.
Лампи: 1шт x 40Вт (E27).
Плафон: Метал / Рожевий.
Основа: Метал / Рожевий.
Ступінь захисту: IP20.
Лампа в комплекті: Немає лампи.
Живлення: від мережі 220в. Вимикач на проводі.
Країна реєстрації бренду: Україна.
SKU: laguna-lighting-95694-01
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися

Загальна інформація

Настільна лампа спрямованого світла Laguna Lighting 95694-01 — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Laguna Lighting. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції .

Настільна лампа Laguna Lighting 95694-01 має ступінь пиловологозахисту IP20 і буде відмінним варіантом для використання у сухих, незапорошених приміщеннях. Цей світильник не рекомендують використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю, а також на вулиці, оскільки він має мінімальний ступінь пиловологозахисту. При виборі місця розміщення обов'язково слід врахувати, що бризки води чинять негативний вплив на функціональність і можуть стати причиною виходу з ладу.

Габаритні розміри

Настільна лампа Laguna Lighting 95694-01 має такі габарити:

  • висота: 47 см;
  • діаметр: 15 см;

Настільна лампа спрямованого світла Laguna Lighting встановлюється на поверхню без кріплення. Завдяки поворотному плафону, світло можна направляти у будь-яку точку приміщення. Ним освітлюють як окремі зони, так і широкий простір.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений патроном для цоколя E27 максимальною потужністю 40 Вт у кількості 1 шт. Лампа в комплект поставки не входить.
Спосіб живлення: від мережі 220в. Вимикач на проводі є основним способом увімкнення.

Laguna Lighting приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Laguna Lighting лідером в сфері освітлення.