Відео

Парковий світильник Kichler KL/SOUTH HOPE3/L

Немає в наявності
Код товару: 10116491
Парковий світильник
Розміри: 59,2 / 22,8 / 22,8 см.
Лампи: 1шт x 100Вт (E27).
Плафон: Метал, скло / Масляна бронза, білий.
Основа: Метал / Масляна бронза.
Ступінь захисту: IP44.
Лампа в комплекті: Немає лампи.
Живлення: від мережі 220в.
Країна реєстрації бренду: Англія.
SKU: kichler-kl-south-hope3-l

Загальна інформація

Парковмй світильник Kichler KL/SOUTH HOPE3/L — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Kichler. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який екстер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції South Hope.

Парковий світильник Kichler KL/SOUTH HOPE3/L має ступінь пиловологозахисту IP44 і розроблений спеціально для використання в умовах з підвищеним рівнем вологості. Особливості конструкції і спеціальне покриття створюють надійний захист від бризків і потоків води, спрямованих під кутом. На працездатність моделі не впливають підвищена вологість і випадкове потрапляння води.

Габаритні розміри

Парковий світильник Kichler KL/SOUTH HOPE3/L має такі габарити:

  • висота: 59.2 см;
  • довжина: 22.8 см;
  • ширина: 22.8 см;

Парковмй світильник Kichler встановлюється на поверхню за допомогою кріплення. Плафон у цієї моделі світильника нерухомий. Змінювати напрямок світла ним не вийде.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений патроном для цоколя E27 максимальною потужністю 100 Вт у кількості 1 шт. Лампа в комплект поставки не входить.
Спосіб живлення: від мережі 220в.

Kichler приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Kichler лідером в сфері освітлення.