Відео

Бра Kichler KL/FRANCEASI/M

Немає в наявності
Код товару: 10060822
Бра
Розміри: 45,7 / 17,8 / 22,9 см.
Лампи: 1шт x 100Вт (E27).
Плафон: Скло / Бежевий.
Основа: Метал / Бронза.
Ступінь захисту: IP44.
Лампа в комплекті: Немає лампи.
Живлення: від мережі 220в.
Країна реєстрації бренду: Англія.
SKU: kichler-kl-franceasi-m

Загальна інформація

Вуличне бра Kichler KL/FRANCEASI/M — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Kichler. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який екстер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції Franceasi.

Бра Kichler KL/FRANCEASI/M має ступінь пиловологозахисту IP44 і розроблений спеціально для використання в умовах з підвищеним рівнем вологості. Особливості конструкції і спеціальне покриття створюють надійний захист від бризків і потоків води, спрямованих під кутом. На працездатність моделі не впливають підвищена вологість і випадкове потрапляння води.

Габаритні розміри

Бра Kichler KL/FRANCEASI/M має такі габарити:

  • висота: 45.7 см;
  • ширина: 17.8 см;
  • виступ: 22.9 см;

Вуличне бра Kichler встановлюється на поверхню за допомогою кріплення. Плафон у цієї моделі світильника нерухомий. Змінювати напрямок світла ним не вийде.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений патроном для цоколя E27 максимальною потужністю 100 Вт у кількості 1 шт. Лампа в комплект поставки не входить.
Спосіб живлення: від мережі 220в.

Kichler приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Kichler лідером в сфері освітлення.

Інші назви товару Kichler KL/FRANCEASI/M

5024005233312.