Відео

Люстра Hinkley HK/GEMMA/F VBZ

Немає в наявності
Код товару: 10047647
Люстра
Розміри: 23,5 / 41,9 см.
Лампи: 3шт x 100Вт (E27).
Плафон: Кришталь, метал (crystal, metal) / Прозорий, вінтажна бронза (clear, vintage bronze).
Основа: Метал (metal) / Вінтажна бронза (vintage bronze).
Ступінь захисту: IP20.
Лампа в комплекті: Немає лампи.
Живлення: від мережі 220в.
Країна реєстрації бренду: США.
SKU: hinkley-hk-gemma-f-vbz

Загальна інформація

Люстра пристельова Hinkley HK/GEMMA/F VBZ — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Hinkley. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції Gemma.

Люстра Hinkley HK/GEMMA/F VBZ має ступінь пиловологозахисту IP20 і буде відмінним варіантом для використання у сухих, незапорошених приміщеннях. Цей світильник не рекомендують використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю, а також на вулиці, оскільки він має мінімальний ступінь пиловологозахисту. При виборі місця розміщення обов'язково слід врахувати, що бризки води чинять негативний вплив на функціональність і можуть стати причиною виходу з ладу.

Габаритні розміри

Люстра Hinkley HK/GEMMA/F VBZ має такі габарити:

  • висота: 23.5 см;
  • діаметр: 41.9 см;

Люстра пристельова Hinkley встановлюється на поверхню за допомогою кріплення. Плафон у цієї моделі світильника нерухомий. Змінювати напрямок світла ним не вийде.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений патроном для цоколя E27 максимальною потужністю 100 Вт у кількості 3 шт. Лампа в комплект поставки не входить.
Спосіб живлення: від мережі 220в.

Hinkley приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Hinkley лідером в сфері освітлення.

Інші назви товару Hinkley HK/GEMMA/F VBZ

5024005253211.