Відео

Настільна лампа Gilded Nola GN/ARABELLA/TL/G

Немає в наявності
Код товару: 10116043
Настільна лампа
Розміри: 69,6 / 38 см.
Лампи: 1шт x 100Вт (E27).
Плафон: Тканина (fabric) / Кремовий (cream).
Основа: Метал, тканина (metal, fabric) / Золото, кремовий (gold, cream).
Ступінь захисту: IP20.
Лампа в комплекті: Немає лампи.
Живлення: від мережі 220в.
SKU: gilded-nola-gn-arabella-tl-g

Загальна інформація

Настільна лампа розсіяного світла Gilded Nola GN/ARABELLA/TL/G — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Gilded Nola. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції ARABELLA.

Настільна лампа Gilded Nola GN/ARABELLA/TL/G має ступінь пиловологозахисту IP20 і буде відмінним варіантом для використання у сухих, незапорошених приміщеннях. Цей світильник не рекомендують використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю, а також на вулиці, оскільки він має мінімальний ступінь пиловологозахисту. При виборі місця розміщення обов'язково слід врахувати, що бризки води чинять негативний вплив на функціональність і можуть стати причиною виходу з ладу.

Габаритні розміри

Настільна лампа Gilded Nola GN/ARABELLA/TL/G має такі габарити:

  • висота: 69.6 см;
  • діаметр: 38 см;

Настільна лампа розсіяного світла Gilded Nola встановлюється на поверхню без кріплення. Плафон у цієї моделі світильника нерухомий. Змінювати напрямок світла ним не вийде.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений патроном для цоколя E27 максимальною потужністю 100 Вт у кількості 1 шт. Лампа в комплект поставки не входить.
Спосіб живлення: від мережі 220в.

Gilded Nola приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Gilded Nola лідером в сфері освітлення.