Відео

Настільна лампа Feron 24224 DE1725

В наявності
19 шт — відправимо протягом 3 днів
375 грн.
Помилка в номері телефону
Це обов'язкове поле
Виникла проблема. Оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Дякуємо за замовлення. Найближчим часом ми зателефонуємо вам на номер
Код товару: 10257600
Настільна лампа
Розміри: 36 / 15 см.
Лампи: 1шт x 9Вт (LED). 6400K.
Плафон: Пластик / Білий.
Основа: Пластик / Білий.
Ступінь захисту: IP20.
Лампа в комплекті: LED-модуль.
Живлення: від мережі 220в. Вимикач сенсорний.
SKU: feron-24224

Загальна інформація

Настільна лампа спрямованого світла Feron 24224 DE1725 — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Feron. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції .

Настільна лампа Feron 24224 DE1725 має ступінь пиловологозахисту IP20 і буде відмінним варіантом для використання у сухих, незапорошених приміщеннях. Цей світильник не рекомендують використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю, а також на вулиці, оскільки він має мінімальний ступінь пиловологозахисту. При виборі місця розміщення обов'язково слід врахувати, що бризки води чинять негативний вплив на функціональність і можуть стати причиною виходу з ладу.

Габаритні розміри

Настільна лампа Feron 24224 DE1725 має такі габарити:

  • висота: 36 см;
  • ширина: 15 см;

Настільна лампа спрямованого світла Feron встановлюється на поверхню без кріплення. Завдяки поворотному плафону, світло можна направляти у будь-яку точку приміщення. Ним освітлюють як окремі зони, так і широкий простір.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений LED-модулем максимальною потужністю 9 Вт у кількості 1 шт. Температура світіння — 6400K.
Спосіб живлення: від мережі 220в. Вимикач сенсорний є основним способом увімкнення.

Feron приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Feron лідером в сфері освітлення.