Відео

Настільна лампа Feiss FE/STATERM TL AN Stateroom

Немає в наявності
Код товару: 10041798
Настільна лампа
Розміри: 69 / 41 см.
Лампи: 2шт x 60Вт (E27).
Плафон: Тканина / Білий (true white).
Основа: Метал / Античний нікель (antique nickel).
Ступінь захисту: IP20.
Лампа в комплекті: Немає лампи.
Живлення: від мережі 220в. Вимикач мотузковий.
Країна реєстрації бренду: США.
SKU: feiss-fe-staterm-tl-an

Загальна інформація

Настільна лампа розсіяного світла Feiss FE/STATERM TL AN Stateroom — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Feiss. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції Stateroom.

Настільна лампа Feiss FE/STATERM TL AN Stateroom має ступінь пиловологозахисту IP20 і буде відмінним варіантом для використання у сухих, незапорошених приміщеннях. Цей світильник не рекомендують використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю, а також на вулиці, оскільки він має мінімальний ступінь пиловологозахисту. При виборі місця розміщення обов'язково слід врахувати, що бризки води чинять негативний вплив на функціональність і можуть стати причиною виходу з ладу.

Габаритні розміри

Настільна лампа Feiss FE/STATERM TL AN Stateroom має такі габарити:

  • висота: 69 см;
  • діаметр: 41 см;

Настільна лампа розсіяного світла Feiss встановлюється на поверхню без кріплення. Плафон у цієї моделі світильника нерухомий. Змінювати напрямок світла ним не вийде.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений патроном для цоколя E27 максимальною потужністю 60 Вт у кількості 2 шт. Лампа в комплект поставки не входить.
Спосіб живлення: від мережі 220в. Вимикач мотузковий є основним способом увімкнення.

Feiss приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Feiss лідером в сфері освітлення.

Інші назви товару Feiss FE/STATERM TL AN Stateroom

5024005331308.