Відео

Настінний світильник Feiss FE/ROSCOE/M

Немає в наявності
Код товару: 10116185
Настінний світильник
Розміри: 34,2 / 19,1 / 17,8 см.
Лампи: 1шт x 75Вт (E27).
Плафон: Метал, скло / Чорний, білий.
Основа: Метал / Чорний.
Ступінь захисту: IP44.
Лампа в комплекті: Немає лампи.
Живлення: від мережі 220в.
Країна реєстрації бренду: США.
SKU: feiss-fe-roscoe-m

Загальна інформація

Вуличний настінний світильник Feiss FE/ROSCOE/M — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Feiss. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який екстер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції Roscoe.

Настінний світильник Feiss FE/ROSCOE/M має ступінь пиловологозахисту IP44 і розроблений спеціально для використання в умовах з підвищеним рівнем вологості. Особливості конструкції і спеціальне покриття створюють надійний захист від бризків і потоків води, спрямованих під кутом. На працездатність моделі не впливають підвищена вологість і випадкове потрапляння води.

Габаритні розміри

Настінний світильник Feiss FE/ROSCOE/M має такі габарити:

  • висота: 34.2 см;
  • ширина: 19.1 см;
  • виступ: 17.8 см;

Вуличний настінний світильник Feiss встановлюється на поверхню за допомогою кріплення. Плафон у цієї моделі світильника нерухомий. Змінювати напрямок світла ним не вийде.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений патроном для цоколя E27 максимальною потужністю 75 Вт у кількості 1 шт. Лампа в комплект поставки не входить.
Спосіб живлення: від мережі 220в.

Feiss приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Feiss лідером в сфері освітлення.