Відео

Люстра Elstead AML5 BLK/SILVER Amarilli

Немає в наявності
Код товару: 10035967
Люстра
Розміри: 146 / 73 см.
Лампи: 5шт x 60Вт (E14).
Основа: Метал, скло / Чорний, срібний (black, silver).
Ступінь захисту: IP20.
Лампа в комплекті: Немає лампи.
Живлення: від мережі 220в.
Країна реєстрації бренду: Англія.
SKU: elstead-aml5-blk-silver

Загальна інформація

Люстра-свічки Elstead AML5 BLK/SILVER Amarilli — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Elstead. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції Amarilli.

Люстра Elstead AML5 BLK/SILVER Amarilli має ступінь пиловологозахисту IP20 і буде відмінним варіантом для використання у сухих, незапорошених приміщеннях. Цей світильник не рекомендують використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю, а також на вулиці, оскільки він має мінімальний ступінь пиловологозахисту. При виборі місця розміщення обов'язково слід врахувати, що бризки води чинять негативний вплив на функціональність і можуть стати причиною виходу з ладу.

Габаритні розміри

Люстра Elstead AML5 BLK/SILVER Amarilli має такі габарити:

  • висота: 146 см;
  • діаметр: 73 см;

Люстра-свічки Elstead встановлюється на поверхню за допомогою кріплення. Плафон у цієї моделі світильника нерухомий. Змінювати напрямок світла ним не вийде.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений патроном для цоколя E14 максимальною потужністю 60 Вт у кількості 5 шт. Лампа в комплект поставки не входить.
Спосіб живлення: від мережі 220в.

Elstead приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Elstead лідером в сфері освітлення.

Інші назви товару Elstead AML5 BLK/SILVER Amarilli

5024005445609.