Відео

Настільна лампа Elstead AG/TL POL BRASS Aegean

Немає в наявності
Код товару: 10035940
Настільна лампа
Розміри: 56,5 / 36 см.
Лампи: 1шт x 60Вт (E27).
Плафон: Тканина / Бежевий.
Основа: Метал / Полірована латунь (polished brass).
Ступінь захисту: IP20.
Лампа в комплекті: Немає лампи.
Живлення: від мережі 220в.
Країна реєстрації бренду: Англія.
SKU: elstead-ag-tl-pol-brass

Загальна інформація

Настільна лампа розсіяного світла Elstead AG/TL POL BRASS Aegean — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Elstead. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції Aegean.

Настільна лампа Elstead AG/TL POL BRASS Aegean має ступінь пиловологозахисту IP20 і буде відмінним варіантом для використання у сухих, незапорошених приміщеннях. Цей світильник не рекомендують використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю, а також на вулиці, оскільки він має мінімальний ступінь пиловологозахисту. При виборі місця розміщення обов'язково слід врахувати, що бризки води чинять негативний вплив на функціональність і можуть стати причиною виходу з ладу.

Габаритні розміри

Настільна лампа Elstead AG/TL POL BRASS Aegean має такі габарити:

  • висота: 56.5 см;
  • ширина: 36 см;

Настільна лампа розсіяного світла Elstead встановлюється на поверхню без кріплення. Плафон у цієї моделі світильника нерухомий. Змінювати напрямок світла ним не вийде.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений патроном для цоколя E27 максимальною потужністю 60 Вт у кількості 1 шт. Лампа в комплект поставки не входить.
Спосіб живлення: від мережі 220в.

Elstead приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Elstead лідером в сфері освітлення.

Додаткова інформація

Особливості: Габарити плафону: 30x36x22см.

Інші назви товару Elstead AG/TL POL BRASS Aegean

5024005367109.