Відео

Настінний світильник Eglo 97311 Belcreda

В наявності
3 шт — відправимо завтра
3 143 грн.
Помилка в номері телефону
Це обов'язкове поле
Виникла проблема. Оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Дякуємо за замовлення. Найближчим часом ми зателефонуємо вам на номер
Код товару: 10134145
Настінний світильник
Розміри: 12,5 / 33 / 16,5 см.
Лампи: 1шт x 9.3Вт (LED). 1200лм. warm white.
Плафон: Пластик / Білий.
Основа: Литий алюміній / Білий.
Ступінь захисту: IP44.
Лампа в комплекті: LED-модуль.
Живлення: від мережі 220в. Датчик руху, Датчик освітленості.
Країна реєстрації бренду: Австрія.
SKU: eglo-97311

Загальна інформація

Вуличний настінний світильник Eglo 97311 Belcreda - сучасний і стильний світильник від відомого виробника Eglo. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який екстер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції Belcreda.

Настінний світильник Eglo 97311 Belcreda має ступінь пиловологозахисту IP44 і розроблений спеціально для використання в умовах з підвищеним рівнем вологості. Особливості конструкції і спеціальне покриття створюють надійний захист від бризків і потоків води, спрямованих під кутом. На працездатність моделі не впливають підвищена вологість і випадкове потрапляння води.

Габаритні розміри

Настінний світильник Eglo 97311 Belcreda має такі габарити:

  • висота: 12.5 см;
  • ширина: 33 см;
  • виступ: 16.5 см;

Вуличний настінний світильник Eglo встановлюється на поверхню за допомогою кріплення. Плафон у цієї моделі світильника нерухомий. Змінювати напрямок світла ним не вийде.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений LED-модулем максимальною потужністю 9.3 Вт у кількості 1 шт.
Світловий потік - 1200 Лм. Колір світіння - теплий білий (warm white).
Спосіб живлення: від мережі 220в. Датчик руху є основним способом увімкнення. Датчик освітленості виступає додатковим варіантом для зручного використання.

Eglo приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Eglo лідером в сфері освітлення.

Інформація про технічні характеристики товару, комплекті поставки і зовнішній вигляд носить орієнтовний характер, грунтується на відомостях, доступних за попереднім поставкам товару і доступних на момент публікації відомостей. Може бути змінена в будь-який момент виробником без узгодження з покупцем. Пропозиція не є офертою. Уточнюйте актуальну інформацію у менеджера при оформленні замовлення.

Колекція

Eglo Topline

Eglo Topline

Пурістічний дизайн і високоякісні матеріали характеризують колекцію зовнішнього освітлення Eglo Topline. Незвичайні рішення Eglo Topline створені для незвичайних очікувань.

Світильники колекції Eglo Topline підтримують архітектуру, яка створює оздоровчі простори. Побавте себе світильниками лінії Eglo Topline.