Відео

Стельовий світильник Eglo 94999 LED Palermo

В наявності
2 шт — відправимо завтра
3 553 грн.
Помилка в номері телефону
Це обов'язкове поле
Виникла проблема. Оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Дякуємо за замовлення. Найближчим часом ми зателефонуємо вам на номер
Код товару: 10033554
Стельовий світильник
Розміри: 7,7 / 29,5 см.
Лампи: 1шт x 24Вт (LED). 2500лм.
Плафон: Матове скло (satinated glass) / Білий, хром (white, chrome).
Основа: Сталь (steel) / Хром (chrome).
Ступінь захисту: IP44.
Лампа в комплекті: LED-модуль.
Живлення: від мережі 220в.
Країна реєстрації бренду: Австрія.
SKU: eglo-94999

Загальна інформація

Накладний стельовий світильник Eglo 94999 LED Palermo — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Eglo. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції LED Palermo.

Стельовий світильник Eglo 94999 LED Palermo має ступінь пиловологозахисту IP44 і розроблений спеціально для використання в умовах з підвищеним рівнем вологості. Особливості конструкції і спеціальне покриття створюють надійний захист від бризків і потоків води, спрямованих під кутом. На працездатність моделі не впливають підвищена вологість і випадкове потрапляння води.

Габаритні розміри

Стельовий світильник Eglo 94999 LED Palermo має такі габарити:

  • висота: 7.7 см;
  • діаметр: 29.5 см;

Накладний стельовий світильник Eglo встановлюється на поверхню за допомогою кріплення. Плафон у цієї моделі світильника нерухомий. Змінювати напрямок світла ним не вийде.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений LED-модулем максимальною потужністю 24 Вт у кількості 1 шт.
Світловий потік — 2500 Лм. Температура світіння — .
Спосіб живлення: від мережі 220в.

Eglo приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Eglo лідером в сфері освітлення.

Колекція

Eglo Batholino

Eglo Batholino

Колекція Eglo Batholino — спеціальна лінія світильників, призначена для освітлення ванних кімнат. Світильники Eglo Batholino мають ряд переваг: високий індекс передачі кольору Ra і ступінь вологозахисту IP44.

Індекс передачі кольору Ra визначає якість передачі кольору ламп. Чим вище значення Ra, тим менше штучне світло впливає на зовнішній вигляд кольорів об'єкта. Максимальне значення Ra (наприклад, значення Ra сонця) дорівнює 100. Тому лампи з Ra> 90 дозволяють вам виглядати краще.

Ступінь захисту IP44 є обов'язковою в певних зонах. IP44 означає, що лампа відповідає високим стандартам безпеки щодо бризок води і вологи. Таким чином, ці світильники мають особливо високу цінність. Конструкція світильників Eglo Batholino дозволяє використовувати їх у вологих приміщеннях. Світильники з більш високим класом захисту (наприклад, IP54) також можуть використовуватися в цих приміщеннях, але забезпечують додаткову безпеку.

Інші назви товару Eglo 94999 LED Palermo

DL DM295 CHROM 'LED PALERMO'. 9002759949990.