Відео

Точковий світильник Zuma Line 92706 Chuck Dl Square Black-Gold

552 грн.
Помилка в номері телефону
Це обов'язкове поле
Виникла проблема. Оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Дякуємо за замовлення. Найближчим часом ми зателефонуємо вам на номер
Код товару: 10112629
Точковий світильник
Розміри: 3,8 / 9,2 / 9,2 см.
Лампи: 1шт x 50Вт (GU10).
Плафон: Алюміній (aluminium) / Золото, чорний (gold, black).
Основа: Алюміній (aluminium) / Чорний (black).
Ступінь захисту: IP20.
Лампа в комплекті: Немає лампи.
Живлення: від мережі 220в.
Країна реєстрації бренду: Польща.
SKU: zuma-line-92706
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися

Загальна інформація

Точковий світильник прихованого монтажу Zuma Line 92706 Chuck Dl Square Black-Gold — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Zuma Line. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції Chuck Dl Square Black-Gold.

Точковий світильник Zuma Line 92706 Chuck Dl Square Black-Gold має ступінь пиловологозахисту IP20 і буде відмінним варіантом для використання у сухих, незапорошених приміщеннях. Цей світильник не рекомендують використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю, а також на вулиці, оскільки він має мінімальний ступінь пиловологозахисту. При виборі місця розміщення обов'язково слід врахувати, що бризки води чинять негативний вплив на функціональність і можуть стати причиною виходу з ладу.

Габаритні розміри

Точковий світильник Zuma Line 92706 Chuck Dl Square Black-Gold має такі габарити:

  • висота: 3.8 см;
  • довжина: 9.2 см;
  • ширина: 9.2 см;

Точковий світильник прихованого монтажу Zuma Line монтується в монтажний отвір. Завдяки поворотному плафону, світло можна направляти у будь-яку точку приміщення. Ним освітлюють як окремі зони, так і широкий простір.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений патроном для цоколя GU10 максимальною потужністю 50 Вт у кількості 1 шт. Лампа в комплект поставки не входить.
Спосіб живлення: від мережі 220в.

Zuma Line приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Zuma Line лідером в сфері освітлення.

Інші назви товару Zuma Line 92706 Chuck Dl Square Black-Gold

1717-008-200-000-0006. 2011005668476.