Бра спрямованого світла

Бра спрямованого світла - це практичні невеликі світильники, оснащені додатковим плафоном, що дозволяє створити спрямований потік світла для читання або акцентування різних декоративних деталей.

Відобразити як Таблиця Список

Товарів 1-24 з 572

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
  1. Azzardo AZ1519 Anna
    Спеціальна ціна 1 963 грн. Ціна 3 775 грн.
Відобразити як Таблиця Список

Товарів 1-24 з 572

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Особливості бра спрямованого світла

Головне завдання бра настінних спрямованого світла - розстановка світлових акцентів в тому чи іншому інтер'єрі. Такі моделі, як правило, не несуть декоративного навантаження, тому більшість з них відрізняються простим, лаконічним дизайном.

Споти бра мають особливу конструкцію, яка передбачає наявність рухомих напрямних елементів в підставі світильника.

Що стосується матеріалів, з яких виготовляються дані світлотехнічні пристрої, то вони можуть бути дуже різними. Особливою популярність користуються:

  • пластик;
  • метал;
  • скло.

Такі бра спрямованого світла відмінно вписуються в мінімалістські сучасні інтер'єри, а також приміщення, оформлені в стилі хай-тек. Колірна гама даних пристроїв в основному нейтральна, але при бажанні можна підшукати моделі яскравих кольорів, які не тільки відмінно акцентують декоративні деталі, але і додадуть родзинку в інтер'єр.

Як і традиційні настінні світильники, бра спрямованого світла кріпляться до стіни, але при цьому на відміну від звичайних моделей мають поворотний механізм, завдяки якому світло можна спрямувати під будь-яким кутом. Такі світильники активно використовуються не тільки в особистих цілях, але і для ефектної підсвічування в музеях, галереях, магазинах і торгових центрах.

Вони дозволяють висвітлити конкретний інтер'єрний елемент або ж забезпечити хороше підсвічування зони для читання. Як джерело світла такі світильники можуть використовувати як традиційні лампи розжарювання, так і світлодіоди.

Світлодіодні бра відрізняються високою ефективністю і довгим терміном експлуатації. Крім того, навіть у результаті довгої роботи вони не гріються, що особливо важливо в разі підсвічування музейних експонатів.

Вигідні покупки і великий асортимент

Купити бра спрямованого світла в Києві і в будь-якому іншому місті України можна в нашому магазині. Тут ви знайдете найрізноманітніші моделі, які відрізняються габаритами, потужностями, забарвленням та іншими параметрами, що дозволяє вибрати найбільш оптимальні варіанти для того чи іншого інтер'єру і цілей використання.