Настільні лампи з лупою

Фільтр  
Тип цоколю  
Тип товару  
Кількість плафонів  
Форма плафона  
Колір плафона  
Колір основи  
Матеріал плафона  
Матеріал основи  
Ступінь захисту IP  
Бренд  
Ціна  
Відобразити як Таблиця Список

4 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

4 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Настільні лампи з лупою вже давно завоювали своє місце серед великої різноманітності настільних пристроїв для освітлення. Головна їх відмінність від інших настільних ламп — наявність не тільки джерела світла, але і додаткового функціонального елемента — лупи.

Лупа являє собою лінзу особливої конструкції, яка дозволяє розглядати невеликі предмети.

Конструкція лупи

В настільних лампах використовуються тільки спеціальні лінзи, які трохи спотворюють зображення при збільшенні, але не перевертають його. Відповідно, даний пристрій не вимагає яких-небудь особливих навичок під час його використання.

Де може бути використана настільна лампа з лупою?

Популярністю такі вироби користуються не тільки в побуті, але і на виробництвах. Найчастіше лампу з лупою використовують:

  • ювеліри;
  • годинникарі;
  • майстри манікюру;
  • косметологи;
  • умільці і т. п.

В залежності від способу установки, в продажу можна зустріти наступні варіанти кріплення світильників:

  • струбцина;
  • прищіпка;
  • установка на поверхню без кріплення.

Вибирати той чи інший варіант слід виходячи з майбутнього місця розташування та індивідуальних функціональних особливостей, які буде виконувати пристрій.

Настільна лампа з лупою: світлодіодна або люмінесцентна?

У всіх пристроях, наявних в даний момент, використовуються джерела світла двох типів:

  • люмінесцентна лампа;
  • світлодіодний модуль.

Найбільш явною перевагою люмінесцентних ламп є їх невисока вартість. А до недоліків — незначний нагрів самої люмінесцентної лампи під час тривалої роботи, наявність невеликих пульсацій, які можуть негативно позначитися на здоров'ї людини і менший термін служби лампочки на відміну від світлодіодів.

Відповідно, коли виникає питання, яку купити настільну лампу з лупою, то найкращий варіант — це вироби з вбудованими світлодіодами. Основний їх плюс — можливість підбору не тільки круглого плафона, але і інших форм (прямих чи прямокутних). За рахунок використання виробниками світлодіодів нового покоління, значно зменшується енергоспоживання і збільшується світловий потік пристрою. І головне-це можливість підбору колірної температури лампи під власні потреби або навіть пристрої з можливістю її зміни і регулювання.