Точкові світильники прихованого монтажу

Врізні точкові світильники — великий розділ світильників, які переважно встановлюють в натяжних стелях і в підвісних гіпсокартонних стелях. Для їх установки потрібно попередньо встановлений монтажний отвір з наперед заданими параметрами.

Фільтр  
Наявність  
3D-модель  
Тип товару  
Тип цоколю  
Кількість ламп  
Кількість плафонів  
Рухливість плафона  
Форма плафона  
Довжина, см  
Ширина, см  
Колір плафона  
Колір основи  
Матеріал плафона  
Матеріал основи  
Ступінь захисту IP  
Колірна температура  
Спосіб живлення  
Сумісніть с димером  
Бренд  
Ціна  

Товарів 1-24 з 1882

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
 1. Точковий світильник
  Azzardo AZ1481 AZ1484 Adamo Ring
  Відправимо сьогодні

  255 грн.

  842 грн.

 2. Точковий світильник
  Azzardo AZ2562 AZ2567 Adamo Ring
  Відправимо протягом 2 днів

  255 грн.

  808 грн.


 3. Azzardo AZ2562 Adamo Midst
  Відправимо сьогодні
  553 грн.

Товарів 1-24 з 1882

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Види врізних точкових світильників

Залежно від кількості джерел світла бувають:

 • Одинарні врізні точкові світильники;
 • Подвійні точкові світильники прихованого монтажу;
 • Багатолампові врізні точкові світильники.

Джерела світла

Врізні точкові світильники можуть працювати як з лампою, що треба купувати окремо, так і мати вбудований LED-модуль. У такому випадку їх називають світлодіодними точковими світильниками прихованого монтажу.

Світильники, для котрих потрібно купувати лампочку, можуть мати ряд різних цоколів. Найбільш поширені варіанти — це GU10 і GU5.3. Але зустрічаються також вироби з цоколем E27, E14, G9, G4 та іншими.

LED точкові врізні світильники, в залежності від виконуваних ними задач, комплектуються різними світлодіодними модулями. Основними характеристиками джерела світла в таких світильниках є:

 • Температура кольору — параметр, який вказує на характер світла, випромінюваного світильником. Найбільш поширені варіанти — це Тепле біле світло, Нейтральне біле і Холодне біле світло. Для створення домашньої теплої обстановки краще вибирати світильники з теплим світлом. Для офісних приміщень найкраще підійде нейтральний білий. Для промислових приміщень - холодне біле світло.
 • Споживана потужність — це потужність світильника, споживана їм з електричної мережі. Вимірюється в Ватах. Велика частина вбудованих точкових світильників споживає від 3-х до 10-15 Ватт електричної енергії. Більш потужні варіанти зазвичай ставляться до стельових світильників і мають більші габаритні розміри, ніж точкові.
 • Світловий потік — параметр, безпосередньо пов'язаний з споживаної потужністю. Вимірюється в люмен. Середньостатистичні світильники дають приблизно 75-100 Люмен на 1 Ватт споживаної потужності. Тобто світильник потужністю 5 Ватт може давати світловий потік в розмірі 375-500 Люмен.
 • Індекс передачі кольору — величина, що показує, наскільки якісно випромінюється світильником світло відображає кольори освітлюваних їм предметів. Вимірюється в діапазоні від 0 до 100. Чим ближче значення індексу передачі кольору до 100, тим краще світильник передає колір.

Характеристики точкових світильників прихованого монтажу

З основних зовнішніх характеристик вбудованих точкових світильників можна відзначити:

Форму плафона - один з найважливіших параметрів, на які звертають увагу покупці при виборі вбудованих точкових світильників. Затребуваними сьогодні є форми: куб, квадрат, коло і циліндр.

 • Колір світильника — найбільш популярними сьогодні є точкові світильники для підвісних стель білого і чорного кольору. Раніше в лідерах були Алюміній, Хром і Нікель, але зараз їм віддають перевагу все менше покупців. І набирають популярність вироби в кольорі Золото і Латунь.
 • Матеріал плафона — більшість точкових врізних світильників мають металевий монолітний корпус. Все рідше зустрічаються моделі зі скляним або кришталевим плафоном.
 • Рухливість плафона — цей параметр описує світильники, у яких можна в певних межах коригувати напрямок світлового пучка.
 • Врізні розміри — розміри врізного отвору, необхідного для монтажу світильника в натяжна або підвісну стелю.
 • Габаритні розміри

Сьогодні на піку популярності стиль мінімалізм. Тому у вбудованих точкових світильниках переважають прості форми — такі як куб, циліндр, квадрат і коло; чорний і білий колір. Через це у багатьох виробників можна знайти практично однакові моделі-аналоги. Список аналогів для кожного точкового світильника можна побачити на сторінці товару на нашому сайті. Це дозволяє серед схожих моделей вибрати оптимальну за ціною і зовнішнім виглядом.

Питання та відповіді

Найпопулярніші бренди категорії точкові світильники прихованого монтажу: Kanlux, Feron, Azzardo.

Топ-5 найпопулярніших товарів в категорії точкові світильники прихованого монтажу:

Kanlux 19914 Quella-DSO LED-CR

Maxus 1-SDL-002

Ideal Lux 150284 Zephyr FI1 Small

Kanlux 19912 Estilio DTL LED-CR

Azzardo AZ0796 Paco 1