Світильники Тіффані

Світильники Тіффані — це неймовірно стильні і ефектні моделі світильників, плафони яких виготовлені з кольорового скла. Такі пристрої не тільки створюють необхідний рівень освітлення, але і вносять родзинку в інтер'єр, тому користуються великим попитом як для особистих цілей, так і для облаштування готелів, кафе і ресторанів.

Відобразити як Таблиця Список

10 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

10 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Особливості світильників в стилі Тіффані

Вперше мозаїчні абажури з осколків різнобарвного скла створив Луїс Комфорт Тіффані в 1880 році. Вже через 13 років його оригінальними світильниками захоплювалися на Всесвітньому ярмарку в Чикаго, а ще через пару років вітражні моделі почали випускатися серійно.

Сьогодні світильники Тіффані широко використовуються дизайнерами для створення стильної, оригінальною і при цьому комфортної обстановки. Асортимент цих моделей дуже широкий і різноманітний. Фабрики зі світовим ім'ям успішно експериментують з вітражного технікою виготовлення світильників і пропонують цілі серії вишуканих освітлювальних приладів з кольорового скла, завдяки чому підібрати оптимальний варіант нескладно.

Особливою популярністю користуються люстри Тіффані. Вибираючи відповідну модель, варто відштовхуватися від наступних факторів:

  • Площі приміщення, яке потрібно освітити (в залежності від неї, слід вибрати люстру з оптимальною кількістю плафонів);
  • Особливостей інтер'єру (наприклад, якщо в інтер'єрі є ковані декоративні елементи, можна сміливо підібрати люстру з кованим декором);
  • Фабрики виробника (купувати світильники в стилі Тіффані найкраще провідних брендів, які гарантують якість і чарівний зовнішній вигляд своїх виробів).

Світильники Тіффані однаково добре виглядають як в класичних, так і в сучасних інтер'єрах. Їх часто використовують як декоративний елемент в інтер'єрах різних закладів.

Якщо мова йде про вибір світлотехніки в вінтажний інтер'єр, можна сміливо купити пару світильників Тіффані - люстру і настільну лампу, люстру і торшер і т.д. Така комбінація дозволить створити завершену картинку і особливу атмосферу.

Зручний вибір і приємні ціни

В Україні світильники Тіффані найпростіше купити в нашому магазині. Ми пропонуємо оригінальні вироби провідних світових фабрик світла за доступною ціною. При необхідності ми завжди відповімо на всі питання і допоможемо вибрати оптимальний варіант в залежності від побажань і виділеного на покупку бюджету.