Смарт-люстри

Відкрити нові можливості і межі в управлінні світлом просто і все завдяки технологічним і ультрасучасним смарт-люстрам.

Smart люстра - це світильники нового покоління, які крім пульта дистанційного керування і led-модуля мають ряд корисних функцій. Серед основних: більш технологічний мікроконтролер, можливість керування приладом за допомогою ПК або ж додатки на смартфоні, підтримка зв'язку за допомогою Bluetooth або Wi-Fi.

Відобразити як Таблиця Список

Товарів 1-24 з 49

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
 1. Trio 628613001 Samurai
  Спеціальна ціна 2 945 грн. Ціна 4 530 грн.
Відобразити як Таблиця Список

Товарів 1-24 з 49

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Основні функції smart люстр

Сьогодні ринок світлотехніки пропонує величезний вибір смарт люстр, які відрізняються не тільки за зовнішнім виглядом, компанії-виробника, а й своїми функціональними можливостями.

 • Серед основних функцій, якими володіють подібні світильники можна виділити наступні:
 • можливість регулювати яскравість світла;
 • управління температурою світла;
 • регулювання кольору (більшість сучасних моделей можуть підтримувати до 16 мільйонів різних кольорів);
 • підтримка різноманітних світлових сценаріїв (ви можете вибрати найбільш підходящі налаштування для читання і роботи, перегляду фільмів і відпочинку. Все це з легкістю активується не тільки пультом управління, але і вашим смартфоном);
 • будильник - завдяки вбудованій колонці безпосередньо в смарт люстру, можна встановлювати час, в який буде вмикатися потрібне світло і мелодія. Тепер пробудження стане ще більш комфортним і ефективним;
 • таймер - тепер планувати час включення і виключення приладу - простіше простого;
 • режим нічника - відмінна функція для тих, у кого є діти. Мінімальний світловий потік не буде заважати їх комфортному сну;
 • еквалайзер;
 • зв'язок з фітнес-трекером - дозволяє визначити, коли ви входите в приміщення або засинаєте. Ваша смарт люстра буде включатися і вимикатися саме тоді, коли потрібно.

Де купити смарт люстру?

Величезний асортимент смарт люстр представлений на сторінках нашого інтернет-магазину. Тут представлені моделі з різним набором функцій, а також дизайном.

Ви можете купити стельовий smart led люстру для маленької кімнати з невисокими стелями, і тим самим візуально розширити простір. Або ж зупинити вибір на підвісній моделі, яка здивує не тільки сучасним зовнішнім виглядом, але і своїми технологічними можливостями.

Замовити стельову смарт люстру можна по всій території України з надійною і швидкою доставкою.