Відео

Настінний світильник Searchlight 869AB

В наявності
2 шт — відправимо сьогодні
2 097 грн.
Помилка в номері телефону
Це обов'язкове поле
Виникла проблема. Оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Дякуємо за замовлення. Найближчим часом ми зателефонуємо вам на номер
Код товару: 10094207
Настінний світильник
Розміри: 15 / 30 / 15 см.
Лампи: 1шт x 30Вт (G5).
Плафон: Метал / Антична латунь.
Основа: Метал / Антична латунь.
Ступінь захисту: IP20.
Лампа в комплекті: Немає лампи.
Живлення: від мережі 220в. Вимикач на корпусі.
Країна реєстрації бренду: Англія.
SKU: searchlight-869ab
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися

Загальна інформація

Підсвітка картин Searchlight 869AB — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Searchlight. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції .

Настінний світильник Searchlight 869AB має ступінь пиловологозахисту IP20 і буде відмінним варіантом для використання у сухих, незапорошених приміщеннях. Цей світильник не рекомендують використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю, а також на вулиці, оскільки він має мінімальний ступінь пиловологозахисту. При виборі місця розміщення обов'язково слід врахувати, що бризки води чинять негативний вплив на функціональність і можуть стати причиною виходу з ладу.

Габаритні розміри

Настінний світильник Searchlight 869AB має такі габарити:

  • висота: 15 см;
  • довжина: 30 см;
  • виступ: 15 см;

Підсвітка картин Searchlight встановлюється на поверхню за допомогою кріплення. Завдяки поворотному плафону, світло можна направляти у будь-яку точку приміщення. Ним освітлюють як окремі зони, так і широкий простір.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений патроном для цоколя G5 максимальною потужністю 30 Вт у кількості 1 шт. Лампа в комплект поставки не входить.
Спосіб живлення: від мережі 220в. Вимикач на корпусі є основним способом увімкнення.

Searchlight приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Searchlight лідером в сфері освітлення.