Офісні підвісні світильники

Офісні підвісні світильники — одні з найпопулярніших і поширених моделей світлотехніки для організації гарного освітлення робочого простору. Найчастіше такі світильники використовують для освітлення холів, кабінетів і зон відпочинку в офісі. Вони відрізняються простотою конструкції і зручністю монтажу.

Відобразити як Таблиця Список

9 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
 1. Kanlux 18870 Lestra 228-SR
  5 343 грн.
  Додати до порівняння
 2. Kanlux 28123 Alin Led AL 23W-840-MAT-B
  5 020 грн.
  Додати до порівняння
 3. Trio 301500407 Ginelli
  4 910 грн.
  Додати до порівняння
 4. Reality R32801132 Agano
  4 116 грн.
  Додати до порівняння
 5. Reality R32801131 Agano
  4 116 грн.
  Додати до порівняння
 6. Intelite ILP-40TW Airlight
  5 990 грн.
  Додати до порівняння
 7. Ideal Lux 138008 Club SP168 Bianco
  6 355 грн.
  Додати до порівняння
 8. Laguna Lighting 44063-38
  4 736 грн.
  Додати до порівняння
 9. Laguna Lighting 48433-24
  1 727 грн.
  Додати до порівняння
Відобразити як Таблиця Список

9 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Особливості підвісних світильників для офісних приміщень

Офісне освітлення підвісними світильниками ідеально підходить в разі великих за площею приміщень з високими стелями. Головна перевага цих освітлювальних приладів - можливість вибрати різні габарити і способи кріплення. що дозволяє вибрати оптимальний варіант для різних типів офісів.

Провідні фабрики світла пропонують моделі з рефлектором. Вони дозволяють організувати рівномірне освітлення в приміщенні по всій площі, а це допомагає зменшити витрати на електроенергію.

Вибираючи світлотехніку для офісу, найкраще звернути увагу на підвісні офісні світильники led. Такі моделі мають цілу низку переваг, до основних з яких відносять:

 • мінімальне споживання електроенергії;
 • можливість регулювання яскравості світла;
 • можливість вибору колірної температури;
 • екологічна безпека.

Вибираючи відповідні рішення важливо враховувати наступні фактори:

 • кут падіння і силу світла (важливо, щоб модель була оптимальної потужності, в такому випадку можна досягти рівномірного освітлення і ідеальної яскравості);
 • якість світла;
 • гнучкість налаштувань (найкраще вибирати світильники, в яких можна регулювати яскравість і силу світла, це дозволить комбінувати штучне і природне освітлення, економити на оплаті електроенергії і досягати оптимальних умов для роботи).

Крім того, важливо вибрати моделі з відсутністю пульсації. Так, неякісні світлодіодні світильники при роботі можуть мерехтіти, таким чином напружуючи зір і знижуючи продуктивність роботи співробітників.

Ще один важливий фактор при виборі світлодіодних офісних світильників — правильна передача відтінків. Якщо передача кольору природна, це допомагає зменшити навантаження на зір. Оптимальний показник Ra для офісу — понад 80.

Надійні моделі за оптимальною ціною

Купити підвісні світильники для офісних приміщень швидко, зручно і за доступною ціною можна в нашому магазині. Тут представлені високоякісні моделі провідних світових брендів, які відрізняються високою ефективністю, надійністю і довговічністю.