Офісні підвісні світильники

Офісні підвісні світильники — одні з найпопулярніших і поширених моделей світлотехніки для організації гарного освітлення робочого простору. Найчастіше такі світильники використовують для освітлення холів, кабінетів і зон відпочинку в офісі. Вони відрізняються простотою конструкції і зручністю монтажу.

У цій категорії ще немає товарів. Але ми працюємо над цим.

Особливості підвісних світильників для офісних приміщень

Офісне освітлення підвісними світильниками ідеально підходить в разі великих за площею приміщень з високими стелями. Головна перевага цих освітлювальних приладів - можливість вибрати різні габарити і способи кріплення. що дозволяє вибрати оптимальний варіант для різних типів офісів.

Провідні фабрики світла пропонують моделі з рефлектором. Вони дозволяють організувати рівномірне освітлення в приміщенні по всій площі, а це допомагає зменшити витрати на електроенергію.

Вибираючи світлотехніку для офісу, найкраще звернути увагу на підвісні офісні світильники led. Такі моделі мають цілу низку переваг, до основних з яких відносять:

  • мінімальне споживання електроенергії;
  • можливість регулювання яскравості світла;
  • можливість вибору колірної температури;
  • екологічна безпека.

Вибираючи відповідні рішення важливо враховувати наступні фактори:

  • кут падіння і силу світла (важливо, щоб модель була оптимальної потужності, в такому випадку можна досягти рівномірного освітлення і ідеальної яскравості);
  • якість світла;
  • гнучкість налаштувань (найкраще вибирати світильники, в яких можна регулювати яскравість і силу світла, це дозволить комбінувати штучне і природне освітлення, економити на оплаті електроенергії і досягати оптимальних умов для роботи).

Крім того, важливо вибрати моделі з відсутністю пульсації. Так, неякісні світлодіодні світильники при роботі можуть мерехтіти, таким чином напружуючи зір і знижуючи продуктивність роботи співробітників.

Ще один важливий фактор при виборі світлодіодних офісних світильників — правильна передача відтінків. Якщо передача кольору природна, це допомагає зменшити навантаження на зір. Оптимальний показник Ra для офісу — понад 80.

Надійні моделі за оптимальною ціною

Купити підвісні світильники для офісних приміщень швидко, зручно і за доступною ціною можна в нашому магазині. Тут представлені високоякісні моделі провідних світових брендів, які відрізняються високою ефективністю, надійністю і довговічністю.